Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Lekarzem SOR'u Levi*


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

UUwviJB.png

Witam, z tej strony Redaktor @MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Dzisiaj chciałbym was zaprosić na wywiad, którego udzielił mi Lekarz SOR’u @Levi*.

Zapraszam do przeczytania!

8rnzAFn.png
7.png?width=1202&height=676
8rnzAFn.png

M - MateuszXQ

L - Levi*

 

M: Witam, z tej strony Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
L: Witam, Lekarz SOR’u Levi* z San Andreas Medical Department, kłaniam się!

M: Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
L: Oczywiście! Pytaj śmiało.

M: No i to mi się podoba! To myślę, że czas zacząć. Na sam początek prosiłbym Cię, abyś opowiedział coś o sobie.
L: Mam na imię Jakub, obecnie mam 14 lat. Interesuję się głównie kulturą Japonii oraz medycyną, ale też w obrębie moich zainteresowań znajdują się gry komputerowe. W medycynie jestem obeznany od niedawna i stale się uczę.

M: Świetnie! Pozostańmy zatem przy twoim życiu realnym. Wyżej wspomniałeś swoje zainteresowania. Czy za kilka lat chciałbyś coś robić w życiu pod te kierunki?
L:
Akurat, to zastanawiam się nad tym, chociaż zależy to ode mnie. Sam nie będę w stanie podjąć decyzji, ale mam nadzieję, że pójdę w kierunku medycyny.

M: Myślę, że teraz możemy przejść do twojego życia wirtualnego. Grasz jeszcze na jakiś serwerach, poza serwerem 4Life na platformie MTA?
L: Tak, do takich serwerów należą FFS oraz Drift Paradise. Najczęściej, to pogrywam na tych serwerach, gdy mi się nudzi.

M: Odejdźmy na chwilę od platformy MTA. Pogrywasz jeszcze w jakieś inne gry?
L: Czasami się zdarzy pograć w The Escaptis 2 lub GTA V, lecz rzadko. Przeważnie spędzam czas na platformie MTA.

M: Rozumiem. W tym momencie myślę, że możemy powrócić na pytania związane z serwerem 4Life. Byłbyś stanie nam powiedzieć, od kiedy grasz na serwerze oraz ile przegrałeś godzin na tym serwerze?
L: Jasne! Na serwerze gram od 16 czerwca poprzedniego roku, zachęcił mnie do niego bliski przyjaciel i przez to spędziłem na serwerze prawie 1200 godzin.

M: Pozostańmy jeszcze przy Twoich godzinach przegranych na serwerze. Czy nie żałujesz swoich godzin przegranych na serwerze?
L: Absolutnie! Przez te godziny poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi ciągle mam kontakt, również znajduje się we Frakcji San Andreas Medical Center.

M: Miło to usłyszeć! Powiedziałbyś, skąd wziął się pomysł na Twój nick, na którym obecne pogrywasz na serwerze 4Life?
L: To jest długa historia, której nie będę opowiadał w szczegółach, więc postaram się jak najkrócej. Tak, jak wspominałem, interesuje się kultura Japonii i oglądam też dużo Anime, pomysł na nick był od imienia jednej z postaci i tak już zostało.

M: Powróćmy teraz na pytania związane z serwerem 4Life, bo trochę odbiegliśmy od tematu. Pochwaliłbyś się swoim majątkiem na serwerze?
L: Oczywiście! Chociaż jak na moją liczbę godzin majątek, jest skromny. Mój majątek tak +/- wynosi 300 tysięcy gotówki serwerowej.

M: Rozumiem. Byłbyś w stanie opisać, jak wyglądała Twoja rozgrywka na serwerze, gdy rozpoczynałeś tutaj grę?
L: Tak, pierwsze momenty na serwerze były trudne, jak dla każdego, ale pomagał mi przyjaciel, który zapoznał mnie z serwerem oraz wiele wytłumaczył, za co mu dziękuję!

M: Jak dobrze jest mieć takich przyjaciół! Obecnie z tego, co nam wiadomo, znajdujesz się w organizacji Empire. Opowiedziałbyś coś o niej?
L: Oczywiście! Odkąd dołączyłem do Empire, dużo się dzieje, zloty, różne konwoje oraz eventy! Jest wiele wspaniałych osób i nie mam zamiaru opuszczać tej organizacji!

M: Świetnie! Chciałbyś, aby coś na ten moment uległo zmianie w tej organizacji, czy też nie?
L: Wydaje mi się, że nie. Atmosfera jest świetna, a zarząd pomocny!

M: Rozumiem. Znajdujesz się obecnie w jakimś biznesie serwerowym?
L:
Nie, ponieważ frakcja zabiera mi dużo czasu i wiem, że nie dam rady być w biznesie oraz we frakcji jednocześnie.

M: Pozostając jeszcze chwilę przy biznesach, chciałbyś kiedyś dołączyć do jakiegoś?
L: Myślałem nad biznesem 4Fight, lecz jednak sobie odpuszczę biznesy na chwilę obecną.

M: Rozumiem. Wiadomo także iż znajdujesz się we frakcji San Andreas Medical Department. Opowiedziałbyś nam, jak wygląda twoja służba na co dzień w tej frakcji?
L: Jasne! Jako że jestem Ratownikiem, codziennie jeżdżę na różne wezwania, od zwykłego wypadku po karambol. Każde wezwanie jest inne i na każdym wezwaniu trzeba mieć opanowaną wiedzę na temat medycyny.

8rnzAFn.png
8.png
8rnzAFn.png

M: Dasz radę powiedzieć jaką rangę posiadasz w owej frakcji oraz jak Tobie się współpracuje z innymi pracownikami frakcji czy też z zarządem?
L: Obecnie jestem na randze Lekarz SOR'u. Z innymi pracownikami współpracuje mi się świetnie! Codziennie uczę się czegoś nowego. Zarząd jest wyrozumiały, pomocny, często szybko rozwiązują sprawy frakcyjne.

M: Chciałbyś na ten moment zmieniać frakcję na inną?
L: Oczywiście, że nie! Miałem kiedyś w planach, ale nie chcę się rozstawać z tą frakcją przez to, że poznałem tutaj wiele osób, oraz wiele się nauczyłem. Uważam, że w innej frakcji bym się nie odnalazł!

M: Powiedziałbyś nam również, co Cię skłoniło do dołączenia w szeregi omawianej przez nas frakcji?
L:
Dołączyłem do tej frakcji przez moje zainteresowania. Przed dołączeniem interesowałem się medycyną, więc kiedy nareszcie była otwarta rekrutacja, postanowiłem napisać podanie, aby powiększyć swoją wiedzę i więcej się nauczyć.

M: Świetnie! Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze 4Life?
L: Tak! Chciałbym się dostać na rangę Support lub wyżej. Jest to moje małe serwerowe marzenie.

M: Życzymy powodzenia w realizacji swych marzeń! Zbliżamy się do końca wywiadu. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?
L: Oczywiście! Serdeczne pozdrowienia kieruję do: @badi1920, @Marcysia, @Roxel, @SzarY*, @Veon, @Road95USA, @Tadziu oraz do całej organizacji Empire!

M: Dołączam się do pozdrowień z całego serca oraz również pozdrawiam te osoby, które wymieniłeś! Bardzo Ci dziękuje, za udzielenie mi wywiadu. Powodzenia również w realizacji marzeń zarówno, jak i w życiu realnym, a także wirtualnym. Trzymaj się cieplutko i do zobaczenia na serwerze!

8rnzAFn.png

Chciałbym bardzo podziękować, za przeczytanie wywiadu! Zachęcam również do podzielenia się swoimi opiniami w komentarzach oraz do zostawiania reakcji!

Dziękuję! <3

pieczatka_xq.png?width=300&height=113
Autoryzował: @Dudziak

UUwviJB.png

 

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin