Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Stałe 60fps. Pomocy.


zalywie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Mam taki problem. Nie wiem czy to jest normalne czy nie. Mam bardzo dobry komputer a mianowicie:

Ryzen 5 1600

GTX 1070 Ti

16GB ramu

MTA  i GTA SA są na dysku SSD.

 

Problem jest taki, że za żadne skarby nie moge mieć stałych przynajmniej 60 fpsów. Cały czas są jakieś spadki, nawet do 25-30 fps (na przykład na spawnach, albo przy siedzibach jakiś frakcji itp) bardzo to irytuje bo rozgrywka nie jest płynna. Bardzo dziwne, bo mój komputer powinien od pstryknięcia generować te 60fps. Powiecie mi co zrobić żeby osiągnąć ten komfort grania na 4life w 60fps albo więcej jakby się dało? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie mają coś do powiedzenia "Programy w tle". Bo jak wiadomo MTA działa tylko na jednym rdzeniu, a wiele programów w tle też działa tylko na jednym rdzeniu. (Bynajmiej ja coś takiego doświadczyłem)

Edytowane przez Young_MadRys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin