Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Problem z CS GO


camper23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć, mam pewien problem z counter global offensive.Ściągnałęm go z http://csgonsdownload.blogspot.com Po wczytaniu instalatora gry wyświetla się błąd "nie jest prawdiłową aplikacja win.32." Na tym komputerze mam zainstalowany system Windows XP 32 bit. Na komputerze  kumpla on działa, ale on korzysta z Windows 7. Myslę ,że to wina systemu. Da się w tę gierkę pograć na XP?

Proszę mnie nie hejtować, chcę ją pobrać w celu sprawdzenia płynności tej gry na moim sprzęcie. Jeśli będę zadowolony, to kupię ją na steam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już tak bardzo chcesz pograć to z tego linku : http://cswarzone.com/csgo/tutaj masz też wszystkie skiny itp... jeżeli chcesz na tym swoim linku to nie zadziała bo bys musiał miec XP 32 bit.

jak cos to napisz mi na pw.

Mój kolega ma XP to ma GTA IV, CS:GO i gta sa, wiec zależy od procesora itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolisz kolego kupić sobie na Steamie normalnej wersji CS:GO za te 50/60 złotych?

Tam raczej wszystko by Ci działało i mógłbyś sobie normalnie pograć.

 

Poprawka \\\

A nawet jeśli chciałbyś sobie przetestować płynność tej gry na swoim komputerze, to raczej i tak polecałbym Ci kupić sobie normalną wersje. Co ty myślisz że przetestujesz płynność na botach? (ew. na serwerach No steam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin