Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Niestety to koniec ? SiwY.


duck24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy gracze, droga Administracjo ! Dziękuje wam za ten cały rok przegrany na tym wspaniałym serwerze, dziękuje wam za te odpały  na mumble, dziękuję wam Administracjo RCON za założenie nam wymarzonej frakcji na tym cudownym serwerze. 


Postanowiłem odejść z kilku powodów, muszę wkońcu poświęcać więcej czasu przyjacielem, także muszę zacząć pielęnować swoją pasję.


 


Teraz postanowiłem wymienienić kilka osób :)


 


@NeX - Dziękuje ci za stworzenie tego wspaniałego serwera.


@XQward - Dziękuje ci za każdą pomoc o którą cie tylko poprosiłem.


- Stworzyłeś za******y serwer, tylko moge powiedzieć: Prowadź go żeby nie upadł.


@Bolek. - Po otrzymaniu ponownie RCON-a strasznie się zmieniłeś, myślisz że masz wysoką range to możesz wszystko, ale tak nie jest. Przecież wszystko musi być BY BOLEK.


- Na ciebie zawszę mogłem liczyć, byłeś dla mnie jak rodzony brat, mam nadzieje że w Wakacje się zobaczymy! - 3maj się przyjacielu <3 !


@Answer - Dzięki za te gatki na mm :)


- Dziękuje ci za szanse w TSA.


-Powodzenia :)


Rockus - Dzięki ziomek za te pompy na mumble!


Damian - To samo co up :)


Dzięki szanse w SPSA!


- Prowadź frakcję FBI, ma nigdy nie upaść!


 


O wszystkich co zapomniałem to proszę pisać!


 


 


 


Dziękuje wam za tę gre na 4L. Jesteście najlepsi, tyle w temacie! Siemanko!


 


S4


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin