Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sosna - oskarżony przez BidoN


Bubrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: Sosna
    Data i godzina zdarzenia: około 13:00, 09.02.2021
    Pełen opis sytuacji: Policjant wsadził mnie tego dnia do więzienia na 204 minuty za wpisy. Dnia wczorajszego zostałem zatrzymany przez 2 radiowozy i miałem zostać wsadzony do więzienia na 30 min za jeden wpis, jak się okazało oskarżony nie usunął go z mojej kartoteki. Gdybym się nie skapnął, to odsiedziałbym kolejne 30 minut za niewinność. Wiem, że sprawa dość błahostkowa, lecz takie akcje często sie zdarzaja. Może funkcjonariusz/e w końcu nauczą się usuwać wszystkie kary, zwłaszcza, że już dzisiaj wpłynęła taka sama skarga.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
1. << Kubula [78]: 2021-02-09 13:14:09> WIĘZIENIE Sosna aresztował gracza BidoN [130553] na 204 m. Powód: Ucieczka przed SAPD + wpisy.
2.  Członek ekipy Aksiu ma nagranie z zatrzymania
3. Aksiu [186]: Dobrze, mówił Pan prawdę

Aksiu [186]: rekin nie usunął wpisa, możesz napisać za to skargę

(tutaj byłem pewien, że był to rekin, lecz on mnie nie wsadził, tylko zabił, więc zamiast jego nicku powinien tu być nick oskarżonego)

 


Ja, BidoN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective II Aksiu. 
Sprawa miała się następująco, wraz Reppem oraz Voxberem szukaliśmy osób poszukiwanych, zauważyliśmy, że Ty miałeś wpis. Powiedziałeś, że go odsiedziałeś, a więc poprosiłem administratora o sprawdzenie logów, ponieważ sam nie mogę ich sprawdzić. Po sprawdzeniu logów pewien administrator powiedział mi, że po tym pisałeś danego dnia łączy się w jedną całość i jak wynika z logów zostałeś już umieszczony w więzieniu za te przewinienie. Wpis został usunięty, a Ty wypuszczony w związku z niewinnością. Z naszej strony nie zaszedł żaden błąd, wykonaliśmy swoje obowiązki, zaś załoga umieszczająca Cię w więzieniu najprawdopodobniej  nie dopilnowała swoich obowiązków. (w zasadzie nie jestem pewny czy to był rekin, ale pisałeś mi wtedy, że to on Cię złapał i wsadził, stąd pisałem, abyś ewentualną skargę napisał na niego w celu wyjaśnienia sytuacji)

 

Edytowane przez Aksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Cadet Sosna. Niestety nie pamiętam kto tamtego dnia kazał wsadzić mi ów gracza do więzienia. Sprawdzę logi jak tylko wrócę do domu (CampeQ wie o co chodzi).

 

/ edit

[2021-02-09 13:11:09] [Output] : >> Ven33r. [153]: Hejka, mógł byś mnie tp do Banzaj.? Na służbię muszę się do niego dostać

[2021-02-09 13:14:08] [Output] : Ⓘ Wsadziłeś gracza o nicku BidoN do więzienia na czas 204 minut/y.

Jak widać po logach byłem z @Banzaj. na służbie i możliwe że był tam ktoś jeszcze ale tego nie jestem pewien. 
 

Edytowane przez Sosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin