Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Zabka. oskarzony przez nestixx


kejmil.luzak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Zabka.

Data i godzina zdarzenia: Wczoraj/dzis

Pełen opis sytuacji: Więc tak, wczoraj była strzelanka na dm z SAPD, poszedłem do radiowozu z funkcjonariuszem z czym że tamten policjant poszedł dalej na DM, i zabka mnie przejal. Pojechalismy do jaila, nikt mnie nie spisywał ani nic, dostałem 20 minut w jailu, odsiedziałem coś porobiłem i wyszedłem z serwera, dziś na końcu dm przyjechało SAPD z pościgiem, strzeliłem do nich raz,dwa skuli mnie i poszedliśmy do radiolki, zostałem poinformowany o tym że mam WPIS Z LIPCA!! (* [29.07.2020] Ucieczka przed PD.//PO I MFifa (Artizo) ) Ja zdziwiony o tym że wczoraj nie dostałem za to Jail'a, liczę na rekompensatę. Dowód, który to potwierdza całe zajście: (wczorajszy jail) Ⓘ Powód: Ostrzał SAPD na strefie DM, dzisiejsze zatrzymanie * [29.07.2020] Ucieczka przed PD.//PO I MFifa (Artizo)

Ja, nestixx zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 

//Wklejam za   @nestixx
Ponieważ ma pkt na forum.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I Zabka.
Przejeżdżałem radiowozem obok strefy DM, zobaczyłem funkcjonariusza który nagle u mnie zniknął, myślałem że go wywaliło więc ustałem za jego radiowozem. Po chwili się zjawił, możliwe że wrócił z strefy DM jak napisałeś. Poprosił mnie o transport Ciebie do więzienia na 20 minut za ostrzał, tak też zrobiłem. Myślałem, że zostałeś sprawdzony, ponieważ miałem tylko Ciebie transportować.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin