Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Korni.


merat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @Korni.
    Data i godzina zdarzenia: teraz
    Pełen opis sytuacji: kopnolem radiowoz i ukradli mnie do niego po czym dal mi wiezienie 9 min po czym wysyalem mu 0.01 gr bo mam mute ze chce zaplacic a ten mnie olal i jeszcze mowi ze se 10 minut dopisuje jakies tam, licze na rekompensate w wysokosci 4000pln poniewaz tyle srednio na handlu mi wpada za 10 minutow,  bo 10 min to duzo czasu zjem se czipsy itd za ten czas, 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  moje logi som, 

[2021-02-13 21:57:06] [Output] : ✔ Przekazałeś/aś 2.00 PLN graczowi Korni.. (ukradl se zlodziej)

[2021-02-13 21:57:40] [Output] : ✔ Przekazałeś/aś 0.00 PLN graczowi Korni..

[2021-02-13 21:57:44] [Output] : ✔ Przekazałeś/aś 0.00 PLN graczowi Korni..

[2021-02-13 21:57:52] [Output] : ✔ Przekazałeś/aś 0.00 PLN graczowi Korni..

[2021-02-13 21:58:03] [Output] : Korni. [201]: widze ĹĽe Pan siÄ™ dobrze bawi, w takim razie doliczam...

[2021-02-13 21:58:18] [Output] : Korni. [201]: 10min za zniewage PD

dodam ze funkcjonariusz nie mial maseczki podczas sluzby i prawdopodobnie zarazil mnie koronaswirusem czy czyms innym!!

 


Ja, <moj nick> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin