Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad jedną z nielicznych kobiet grających na serwerze. Przed państwem DarkQueen


Deilo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

R7wNDOu.png

Redaktor @Deilo z Redakcji 4Life News. Kolejny wywiad postanowiłem przeprowadzić z Sergant I @DarkQueen. Z osobą z wieloma zainteresowaniami i jedną z nielicznych kobiet grających na naszym serwerze. Zapraszam do lektury.

Zdjęcia wykonane zostały przez @KropsoN

6zWSrlj.png
De- Deilo

Da - DarkQueen
6zWSrlj.png6Lpzs5V.png
6zWSrlj.png

De - Witam, jestem Redaktor Deilo, z Redakcji 4Life News. Czy mogę z Tobą przeprowadzić wywiad?
Da - Pewnie, z wielką przyjemnością udzielę wywiadu.

De - Świetnie, w takim razie na samym początku z życie realnego trochę. Przedstaw się naszym czytelnikom. Jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz, czym się zajmujesz na co dzień, czym się interesujesz?
Da - Witam wszystkich! Mam na imię Emilka, za parę dni kończę 20 lat. Pochodzę z małej miejscowości położonej w województwie lubuskim. Interesuje się służbami mundurowi, z którymi wiążę swoją przyszłość. Na co dzień jestem członkiem OSP, gdzie spełniam się, pomagając innym. Do dziś pamiętam swoją pierwszą poważną akcję, zastrzyk adrenaliny i to niesamowite uczucie po zakończonych działaniach. Od dziecka byłam aktywna, jednak moją największą pasją jest piłka nożna, do której miłością zaraził mnie mój tata, który sam do niedawna jeszcze w nią grał. Wyróżnia mnie poczucie humoru oraz dystans do siebie. Zawsze dążę do wyznaczonego celu. Jestem optymistką, w każdej sytuacji staram się myśleć pozytywnie, jednak jak każdy mam gorsze dni. Uwielbiam poznawać nowe osoby, ich historię, spędzać czas z przyjaciółmi - wtedy czuję się najlepiej.

De - Od jak dawna należysz do OSP. Wspomniałaś również, że pamiętasz swoją pierwszą akcję. Chciałabyś się nią podzielić?
Da - Swoją przygodę ze strażą rozpoczęłam w marcu 2019 roku, kiedy to przyszedł do mnie naczelnik OSP w mojej miejscowości i zapytał, czy chciałabym dołączyć do zespołu. Mimo trudnego okresu w moim życiu- zgodziłam się. Od dziecka mówiłam, że będę pomagać innym i uznałam, że będzie to dobra decyzja. Po wielu weekendach spędzonych na szkoleniach, zdanych testach, od 9 czerwca 2019 roku jestem pełnoprawnym strażakiem OSP. Jeżeli chodzi o pierwszą poważną akcję - był to pożar pola, który jednocześnie przeszedł na las. Był dość trudny do opanowania, mimo tego że na miejscu było dużo jednostek, brakowało wody. Wszyscy byli wykończeni, a cała akcja trwała wiele godzin. Było to ciężkie zderzenie z rzeczywistością. Zrozumiałam wtedy, że mimo posiadanych środków, umiejętności czasem trudno jest zapanować nad takim żywiołem. Najważniejsze jest jednak to, że akcja mimo wszystkich trudności powiodła się.

De - Rozumiem, życzę jak najmniej wyjazdów oczywiście. Wspomniałeś, że pasją twoją to piłka nożna. Czy trenujesz w jakimś klubie sportowym ten sport?
Da - Dziękuję. Od klasy 3 podstawówki grałam w szkolnej drużynie na pozycji bramkarza. Będąc w gimnazjum, grałam w piłkę, w klubie w pobliskiej miejscowości, gdzie odnalazłam się na boisku na pozycji napastnika i tak zostało. Wybierając liceum, do którego pójdę, sugerowałam się tym czy jest tam damski klub. Znalazłam szkołę spełniającą moje wymagania, nawet dostałam propozycję, aby zagrać w klubie znajdującym się teraz w 3 lidze, jednak z przyczyn rodzinnych i tego, że musiałam być codziennie w domu, musiałam zrezygnować z tego pomysłu. Przez różne przykre wydarzenia, zakończyłam grę w piłkę. Ostatnio zastanawiam się nad powrotem, ponieważ tęsknie za emocjami, które panują podczas meczu, za strzelaniem goli, za niesamowitą atmosferą w szatni po wygranym meczu. Piłka nożna zawsze była moją odskocznią od problemów, na boisku zapominałam o wszystkim innym.

De - Bardzo długo grałaś :) Jeszcze wiążesz swoją przyszłość ze służbami mundurowymi, którymi się interesujesz. Który konkretny zawód Ciebie interesuje!
Da - Zastanawiałam się dość długo co wybrać, bo jednak straż pożarna jest bardzo bliska mojemu sercu, jednak los tak chciał i aktualnie aplikuje do policji. Po rozmowie z wieloma osobami, których staż jest dość długi, uznałam, że chcę spróbować iść w tym kierunku, że jest to coś, w czym się odnajdę. Zdaję sobie sprawę, że jest to niewdzięczny zawód, wymagający momentami, dość niebezpieczny, jednak wiem czego chcę, dam z siebie wszystko i mam nadzieję, że mi się to uda.

6zWSrlj.png
pOl5RGv.png
6zWSrlj.png

De - Życzę wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Przejdźmy może do wirtualnego świata. Jak zaczęłaś przygodę z MTA?
Da - 4life to pierwszy serwer, na którym rozpoczęłam rozgrywkę w marcu ubiegłego roku, dzięki koledze, który mi go pokazał. Początki były dość ciężkie, bo nie wiedziałam nic kompletnie. Z czasem jednak coraz bardziej rozumiałam jak serwer funkcjonuje, poznawałam nowe osoby i gra stawała się coraz fajniejsza. Po około 2 miesiącach przyszła pora, w której chciałam coś zmienić, to skłoniło mnie do napisania podania do frakcji SAFD. Wybrano mnie drogą rekrutacji, zdałam egzaminy i tak oto zostałam awansowana na stopień strażak. Jednak przez dość nieprzyjemną sytuację opuściłam szeregi SAFD. Byłam trochę zdołowana, jednak szybko poszłam za ciosem i napisałam podanie do San Andreas Police Department. Emocje jakie towarzyszyły mi, kiedy ujrzałam wyniki, były nie do opisania. Bardzo się ucieszyłam i nie mogłam doczekać się pierwszego spotkania. Aktualnie jestem na stopniu Sergeant I i z biegiem czasu jestem coraz bardziej pewna, że była to najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Poznałam tutaj świetnych ludzi, chętnych do pomocy. Razem tworzymy zespół, na kanałach panuje zawsze miła atmosfera, a służba to największa przyjemność.

De - Jesteś jedną z nielicznych dziewczyn, która gra na serwerze i coś "osiągnęła". Czy nie myślałaś tego, że to jednak nie dla ciebie?
Da - Szczerze na początku miałam takie myśli, bo nie znałam na serwerze nikogo, niektórzy gracze nie byli zbyt uprzejmi, w dodatku był to pierwszy serwer, na którym rozpoczęłam rozgrywkę, wiele rzeczy było po prostu nowych. Dość szybko jednak poznałam zasady funkcjonowania serwera, spotkałam na mojej drodze cudowne osoby, które poświęciły mi dużo czasu i rozwiały moje wszelkie wątpliwości. Po dołączeniu do frakcji SAPD stałam się dużo pewniejsza, moje umiejętności odgrywania RP znacznie wzrosły, co przyczyniło się do tego, że napisałam podanie do Biznesu 4WARS, gdzie mogę być po tej drugiej stronie i wciąż udoskonalać swoje RP. Wciąż nie potrafię wszystkiego, nie wiem wielu rzeczy, jednak daje z siebie wszystko i bardzo chętnie pomagam innym graczom. Chcę się rozwijać dalej na serwerze, dlatego też napisałam podanie na supporta oraz osiągać coraz więcej we frakcji, jak i biznesie, chociaż szczerze nie mam jakiegoś parcia na to. Największym osiągnięciem na serwerze dla mnie jest to, że spotkałam na mojej drodze niesamowitych ludzi, przyjaciół i wspaniałego chłopaka, którego dziś mogę nazwać moim. :D

De - Więc twojego chłopaka pozdrawiam serdecznie :) Zatrzymajmy się właśnie przy temacie biznesów serwerowych. Należysz do biznesu 4WARS. Jest to jeden z najnowszych biznesów. Co możesz o nim powiedzieć? Czym się zajmuje, jaką pełnisz funkcję w nim?
Da - Tak to prawda, od niedawna należę do 4WARS. Aktualnie posiadam rangę przemytnika. Nasz biznes zajmuje się głównie wojnami różnego typu, zaczynając od organizacyjnych, biznesowych kończąc na frakcyjnych. Na czym one wszystkie polegają? Jak sama nazwa wskazuję, na wojnach lub inaczej na bitwie z innymi. Posiadamy specjalną mapę, a raczej arenę, na której ukryte są bronie, gracze biorący udział mają za zadanie je znaleźć, a następnie przy ich użyciu wyeliminować pozostałych przeciwników, standardowo ostatnia drużyna lub uczestnik na placu boju wygrywa. Poza wojnami zajmujemy się również odgrywaniem różnorakich akcji RP tj. napady, przemyt broni, porwania - głównie przy współpracy z innymi frakcjami. 

De - Czy przynależenie do tego biznesu jest czymś skomplikowanym? Czy do niego może dołączyć każdy oraz Jakie są twoje obowiązki w biznesie?
Da - Jest to idealny biznes głównie dla osób, które interesują się odgrywaniem akcji RP związanych z napadami, porwaniami, przemytem itp. Mimo że jest to początek biznesu, chcemy, aby akcje były na coraz wyższym poziomie, dlatego zapraszamy do nas głównie osoby, które znają zasady RP i nie boją się wyzwań. Moimi obowiązkami w biznesie jest stawianie się oraz oczywiście aktywne branie udziału na wszelakich akcjach RP, poza tym również moim obowiązkiem jest praca krupiera, a dokładniej zbieranie i zapisywanie zakładów z wojen od uczestników. Nie są to ciężkie obowiązki, sprawiają mi one dużą przyjemność i myślę, że każdy mógłby im bez problemu podołać.

De - Czyli chętne osoby, umiejące RP zapraszamy do składania podań do 4WARS. A my przejdźmy teraz do kolejnego pytania, mianowicie chodzi o organizację, do której należysz. Co skłoniło cię do pójścia do tej akurat organizacji?
Da - Od niedawna należę do organizacji Olimp. Wiele czynników o tym zadecydowało. Zacznijmy od tego, że tą organizacje tworzą ludzie - mili, pomocni, otwarci na zawieranie nowych znajomości. Panuje w niej bardzo przajazna atmosfera. Jak można zauważyć, kanały na Mumble nigdy nie są puste, zawsze można zauważyć na nich choć jedną osobę chętną do rozmowy. Bardzo cieszę się, że dołączyłam do tego zespołu i serdecznie do niego zapraszam!

De - Jeżeli zapraszasz, to jakie wymagania należy spełnić, by do tej organizacji dołączyć, co trzeba zrobić, by być w niej?
Da - W każdej rekrutacji podawane są wymagania, które trzeba spełnić, aby w niej być.

6zWSrlj.png
dY65kXj.png6zWSrlj.png

De - Było praktycznie wszystkie pytania. Jeszcze zostało nam pytanie o twoich marzeniach na serwerze. Masz takowe?
Da - Hmm.. Myślę, że chciałabym się po prostu dalej rozwijać, osiągnąć więcej we frakcji, dostać się na supporta, a co przyniesie przyszłość zobaczymy .

De - Dziś dzień zakochanych. Czy chciałabyś powiedzieć coś swojej miłości? Jeżeli życzysz sobie tego, masz możliwości pozdrowień, kogo tylko pragniesz.
Da - Oczywiście. Chciałabym bardzo podziękować mojemu chłopakowi @KropsoN za to, ile dla mnie robi, że znosi moje humorki. Jesteś cudowną osobą i dobrym człowiekiem, motywujesz mnie i sprawiasz, że każdy dzień jest piękniejszy! Cieszę się, że pojawiłeś się na mojej drodze. <3

Z tego miejsca pragnę również pozdrowić @AdiMekk @Kenny.gg@LuKi16 @Hubsonek @KAMIL720 @Artizo @VenomeQ @Moszu @pizmaczek @Franczesko. @Reppo @Ferdel1111 @Jasiekk @Yuri.@PardonsiK @japkooo. @NexiV. @Fantus.<3 @Princessa* i oczywiście całą frakcję San Andreas Police Deparment, organizację Olimp oraz biznes 4WARS. 


De - Dołączam się do pozdrowień. Życzę Ci wielu sukcesów oraz wytrwałości z @KropsoNem. Dziękuję za wywiad.
Da - Ja również bardzo dziękuję!

6zWSrlj.png

zSJK6xD.png

Autoryzował: @pawelik001

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Widzę nie tylko ja mam zamiłowanie do piłki nożnej od dziecka. Miło było poznać, dziękuję za pozdrowionka. Pozdrawiam również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin