Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoje hobby poza serwerem!


Dombao33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię sobię posłuchać muzyki. Zbieram kasety z polskim i zagranicznym, zbieram hip-hopowe winyle, zbieram CDki, amatorsko sobie DJ'uje. Nagrywam sobie mikstejpy i jakoś leci... 

edit: a no i jeszcze zdarza mi się tagować na mieście lub w blackbooku.

 

Edytowane przez asbesth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, asbesth napisał:

Lubię sobię posłuchać muzyki. Zbieram kasety z polskim i zagranicznym, zbieram hip-hopowe winyle, zbieram CDki, amatorsko sobie DJ'uje. Nagrywam sobie mikstejpy i jakoś leci... 

  Ukryj zawartość

 

O jezu, winyle.. Kozak! 

(Chodzi o to że też mnie jarają, ale nie mogę znaleść czasu żeby bardziej wejść w temat) 

O odnośnie DJ'owania to chyba Pani @Greyna.gg będzie mieć konkurenta w przyszłości hahah

Edytowane przez Dombao33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shvky napisał:

Wstawie tylko klatke z filmu, może i już nie jeżdzę, ale na wakacje mam w planach wrócić! No a drugie hobby znasz bo widziales na grupce na messku xd
64mkP47.png

drugie hobby to o alkohol ci chodzi? XD drunk stream

na wakacjach można coś ogarnąć w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin