Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

licytacja uranusa (supra mk 3 ) licytacja trwa do 18 godziny 20


Bart2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, M3Power;;]] napisał:

A ty wiesz na jakiej zasadzie działa licytacja? 

Jak czekasz na odpowiednią ofertę to piszesz że prosisz o oferty a nie że to Jest licytacja. 

58

Ty sie uspokoj, doslownie... Gracz nowy sie bawi na serwerze, ale taki ty zawsze mu cos zepsujeszz... Idz sie gdzies zapisac, bo z toba jest naprawde zle...

60k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moskva. napisał:

Ty sie uspokoj, doslownie... Gracz nowy sie bawi na serwerze, ale taki ty zawsze mu cos zepsujeszz... Idz sie gdzies zapisac, bo z toba jest naprawde zle...

60k

Nie jest źle tylko mu mówię bo jak ja bym napisał tak to byście mnie zjedli w całości i jeszcze pewnie skargę napisali xd

62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M3Power;;]] napisał:

Nie jest źle tylko mu mówię bo jak ja bym napisał tak to byście mnie zjedli w całości i jeszcze pewnie skargę napisali xd

62

Logika twoja mnie przerasta... Gracz pierwszy raz cos wystawil na forum, oraz z tak pięknym opisem, wszystko doslownie opisal... A taki ty ktory sie juz zna na wystawianiu pojazdach, to wtedy jest oczywiste ze otrzymasz "zjad".

66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin