Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

PCJ-600 i Faggio 1.6


zerowania.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: PCJ-600
ID: 57668
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 4426,3km (rośnie)
Dodatki: Klucz, Wykrywacz fotoradarów, Licznik, tablica rejestracyjna (S1 ZAQQ)
Cena: Czekam na oferty 
Coś od siebie: Super motocykl w dobrej cenie, ma super vmax w tej cenie 150-155 km/h bez tapowania z tapowaniem 160-165 km/h, super wygląda. Przy tuningu inspirowałem się Najmanem i nazywam to moto "mandarynka".
SS’y: https://imgur.com/gallery/RSs6I7a

Model: Faggio
ID: 32447
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 46304,5km (rośnie)
Dodatki: Brak 
Cena: Czekam na oferty 
Coś od siebie: Fajne Faggio idealne na rozpoczęcie przygody z motocyklami na 4life w niedrogiej cenie vmax 130-133 km/h bez tapowania z tapowaniem 140-142 km/h.  
SS’y: https://imgur.com/gallery/RSs6I7a

Faggio sprzedane zostało tylko PCJ

Ps. Nie sprzedaje po cenach handlarskich tylko po normalnych

Edytowane przez KacperG12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, KacperG12 napisał:

Aha to nwm a chcesz kupić?

jaa z kumpllami mamy killka z lampami faggio na baazie i skkupujom oni do kolekcjiii to moze ktos kupi z znajomych ale ci zwrocilemm uwage zebys zmienill predkosc bo zanizzles ale to chyba tobie na pllus wiec nie masz co siee obrazac naa mnie zze cii uwag e zwrocilem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciek2010PL napisał:

jaa z kumpllami mamy killka z lampami faggio na baazie i skkupujom oni do kolekcjiii to moze ktos kupi z znajomych ale ci zwrocilemm uwage zebys zmienill predkosc bo zanizzles ale to chyba tobie na pllus wiec nie masz co siee obrazac naa mnie zze cii uwag e zwrocilem 

nie no dzięki a może byś powiedział kolegom że mam na sell faggio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maciek2010PL napisał:

tto wejdz mooze na ich diskorda team faggiosy  lub na serrwia i w tabeli w piszz team faggiosy i spytaj sie czlonnka jakiegos czy chce kupic  bo oni majom organizacje wllasnie pod faggia 

może nick jaki mają na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin