Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa, odjeście, sam nie wiem


Ukiiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cześć, jak widać po tytule, robię sobie dłuższą przerwę od serwera. Powinienem to napisać już miesiąc temu, ale tego nie zrobiłem. Straciłem wszelakie chęci do gry, nie chcę mi się dbać o swój majątek, którego przez 1 rok nagromadziłem... mało. Może będę wchodził czasem porozmawiać z kolegami, poodwalać, może porobić coś innego. Więc BAJOO, niżej wymienię osoby z którymi fajnie mi się grało. Kolejność nie ma znaczenia

@RadoslaweK* Może nasze powroty zbiegną się w czasie i pogramy w piłkę longami i sweeperem

@Kuli Kto wie ten wie i wie xdxd (P.S też jak wrócisz daj 10ka na PID 187006 ;D)

@fighet No wiadomo co, kto wie ten wie i wie, a wiemy to obaj B)

@CzlowiekWidmo Wracaj na JRG-1 i dobrze zagospodaruj to co Ci dałem, kto wie ten wie i wie

@Fl0dy. Charakterystyczny człowiek

@Uvug. Dbaj o Bobki

@Starosta Kiedyś zagramy meczyk w CSie, trzymaj się w SAFD

@Fabiox220 Gdyby nie ty, nie znał bym większości osób wymienionych wyżej, trzym się

@ukashhh Wracaj na DM Sentem, tylko uważaj na opony! Ale pierw UB

@opentany;;]] Wyczekaj banicje i wracaj

@zbychu997 Pierwsza edycja B3K4, najlepsze co może byc

@Fox. Kozior największy

@_-JAGUAR-_ Niechaj wiedzie Ci się w safdach

@jestemkotem SAPD na dm, to trzeba tam iść

@ProLek$i Dbaj o Golfa 

@Dubaj Jak jakieś ciekawe pomysły na  biznes, to pisz

@Deilo CO TO SIĘ STANEŁO?

SAFDY <3 

No i chyba tyle, jak kogoś nie oznaczyłem to Sorry, ale nie da się przypomnieć wszystkich akcji na serwerze

A no i jeszcze jednego cejota musze oznaczyć

@stampii- no cejot i trudno, nie moja wina

 

Edytowane przez Ukiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin