Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na pracownika CzuuuseLOOP chwalony przez Sulejman.


Sulejman.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Sulejman.
Nick osoby chwalonej: @CzuuuseLOOP
Przebieg akcji: Pracownik SARA akurat przypadkiem przejeżdżając blisko mojego domku, bezinteresownie pomógł mi odholować kilka pojazdów po poprzednim właścicielu. I chciałbym dodać, że ten pracownik już nie raz mi w taki sposób pomógł oraz bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki. Sądzę, że jakiś plus powinien się należeć :) 
Data i godzina akcji: 20.02.2021 godzina 00:50~ oraz wcześniejsze których dat nie pamiętam :x 
Dowody: Logi ale screena nie zdążyłem wykonać, gdyż musiałem kończyć

Spoiler

>> CzuuuseLOOP [92]: trafisz?
pepeZPW [314]: sprzedsz sie znowu?
CzuuuseLOOP [92]: sulej
>> CzuuuseLOOP [92]: spowrotem?
Sulejman. [159]: Nom
 ⊚ Podniesiono stópkę
GO> <Coca-Cola> (138): Kupie dom coś wiekszego do 90k!
pepeZPW [314]: napiszesz rapsa?
GO> Paweek (140): Nebula 1.8 fele
GO> pomocnik2000 (96): Organizacja Extreme rekrutuje! oferujemy ciekawe pojazdy między innymi Turismo, Cheatah, Banshee i wiele więcej wymagania podam na pv
O> Bambo* (510): co tam rasti
CzuuuseLOOP [92]: odholowac ci wszystkie te pojazdy z posesji?
GO> Kubusek. (369): ☆ Rekrutacja w szeregi Thug4Life ☆ Same sportowe auta ☆ Miła Atmosfera ☆ Po więcej informacji pisz /pm
GO> TheKamil18 (210): Banshee 2.2 |ID: 3841 | PFT (Brak: Baku,Nitra) (Szyby 60%) |Licznik: Maliny (Unikat) | Cena: 1.150k| Pm
GO> Yaxuu (154): Sell Premier 1.8 up1 fele licznik rejka klucz lpg25 /pm!!! możliwość dem. up1!!!
GO> davio' (317): Stalion 1.6 ID 6655, Sanchez 1.6 - Lampy i Licznik, Solair 1.6 PFT, Sultan 1.6, Sultan 2.2 PFT na nitrze
Sulejman. [159]: Tak, prosiłbym
CzuuuseLOOP [92]: okej
Sulejman. [159]: tam napiwek dałem :D
Gracz Yousef otrzymał ostrzeżenie od Verago., powód: Ostrożniej
GO> sqah (49): S> Jester 2.0 rubiny, Jester 2.0 ice'y, Sabre 1.8 unikaty, Buffalo 1.6, Buffalo 1.8, ZR 350 2.2, ZR 350 1.6, Blista 1.6 lampy, Flash 1.8, Sabre Sport 2.4 - /pm!
GO> WIERTARKAA (230): S/W Jester 1.8 up1,2,3,cb,ogranicznik,lpg75,2x klucz, lampy i licznik:winne
Sulejman. [159]: Dzięki i trzymaj sie mordo
GO> Nikoo16 (545): kupie domek ls
O> Bambo* (510): ło ty dziado klucza mi zabrałeś xd
Sulejman. [159]:  ❤
CzuuuseLOOP [92]: Dziękuję, ode mnie to już wszystko. Życzę miłego dnia.

 

Edytowane przez Sulejman.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin