Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Lekarzem SOR'u Marcysia


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vOMK0N4.png

Witam, z tej strony Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Dzisiaj chciałbym was bardzo gorąco zaprosić na wywiad z Lekarzem SOR'u @Marcysia.

Zapraszam do czytania!

WUiXW9Y.png
1.gif
WUiXW9Y.png

M - MateuszXQ
Ma - Marcysia

WUiXW9Y.png

M: Witam, z tej strony Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Ma: Witam serdecznie z tej strony Lekarz SOR'u Marcysia z San Andreas Medical Department.

M: Chciałabyś mi udzielić wywiadu?
Ma: Oczywiście, z wielką chęcią odpowiem na pytania! :D

M: Dziękuję! Myślę, że możemy zacząć. Opowiedz na sam początek coś o sobie naszym czytelnikom.
Ma: Nazywam się Wiktoria, potocznie zwana Marcysia. Mam 16 lat i uczęszczam do liceum o profilu his-wos. Przyszłość wiążę z kryminalistyką a dokładnie psycholgią kryminalno-śledczą. W wolnym czasie pogram sobie na gitarce elektrycznej albo pianinie. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, mam bardzo spory dystans do siebie co tylko ułatwia mi nawiązywanie nowych kontaktów. Nie lubię owijania w bawełnę, gdyż sama jestem osobą konkretną. U innych najbardziej zwracam uwagę na szczerość, jak i otwartość, są to dla mnie największe wartości. Z natury jestem ciekawska i uwielbiam próbować nowych rzeczy, co chwilę dochodzą jakieś nowe zainteresowania bądź zajawki. Jestem przyjazna i staram się nie wchodzić z innymi w konflikty, jeżeli już się taka sytuacja przytrafi, staram się postawić również na miejscu danej osoby i popatrzeć na sytuację z jej strony.

M: Świetnie! Jak wyżej wspomniałaś, uczęszczasz do liceum na profil his-wos i wspomniałaś, że wiążesz przyszłość z kryminalistyką. Skąd ta decyzja o tej przyszłości?
Ma: Od zawsze chciałam iść w psychologię, niestety jestem osobą, która potrzebuje sporo wrażeń. Rozważałam między psychologią wychowawczą a wcześniej wspominaną psychologią Kryminalno-śledczą. Biorąc pod uwagę różne aspekty, ostatecznie wygrała Kryminalno-śledcza. Bardzo dużo czytam na dany temat i jest to zwyczajnie coś, co czuje.

M: Rozumiem. Czas, aby przejść nieco do Twojego świata wirtualnego. Pogrywasz może jeszcze w jakieś tytuły poza MTA?
Ma: Uwielbiam grać również w Minecrafta wraz ze znajomymi, Mortal kombat i Assassina, mam każdą część, jaką tylko się da i jest to spora zajawka dla mnie. Czasami zagram też w GTA V i CS:GO.

M: Przejdźmy teraz na platformę MTA. Grasz jeszcze na jakiś innych serwerach?
Ma: Od czasu do czasu wejdę ze znajomymi na inny serwer, są to raczej przypadkowe platformy, na których nie zostajemy dłużej, jak 15 minut.

M: Rozumiem. Opowiesz nam, jak rozpoczęła się Twoja rozgrywka na serwerze 4Life?
Ma: Z wielką chęcią. Swoją rozgrywkę zaczęłam dokładnie 12 marca 2020. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat danego serwera. Znajomi namówili mnie na założenie konta, grałam bardzo sporadycznie i nie wiązałam raczej przyszłości z daną platformą. Zaczynałam od prac takich jak magazyn czy kosiarki, potrafiłam nawet 7 godzin przenosić skrzynki, aby tylko wbić lp na kuriera :D. Miałam również przerwę, na serwer wróciłam gdzieś z 4 miesiące temu, natrafiłam akurat na rekrutację do frakcji San Andreas Medical Department i uznałam, że spróbuję swoich sił i tutaj. Napisałam wyczerpujące podanie, po czym mój nick znalazł się na liście wyników do tej frakcji. Od tamtego momentu gram praktycznie codziennie i wkładam dużo serca w to, co robię.

M: Ile posiadasz godzin oraz ile wynosi twój majątek na serwerze tak w przybliżeniu? 
Ma: Aktualnie posiadam ponad 820 godzin. Jeżeli chodzi o majątek, cały czas coś kupuję, po czym sprzedaję. Nie mam niestety stałego majątku i też nie do końca chcę go zdradzać. Pozostawię to w tajemnicy ;).

M: No cóż, rozumiem. Czy na obecny moment nie żałujesz przegranych godzin na serwerze?
Ma: Ależ w żadnym wypadku! Uważam, że dołączenie do tej małej społeczności jest jedną z moich lepszych decyzji. Rozwinęłam parę swoich pobocznych zainteresowań i poznałam bardzo dużo, naprawdę wartościowych osób, z którymi mam stały kontakt, również poza grą. Dzięki nim rozgrywka stała się o wiele ciekawsza.

M: Świetnie! Przejdźmy do nieco ciekawszych pytań. Wiadomo, że znajdujesz się w organizacji Empire. Chciałabyś coś o niej powiedzieć?
Ma: Jak najbardziej, jest to moja druga organizacja, do której dołączyłam niedawno, pod namową znajomych. Zaproponowali mi dołączenie i zapewnili, że atmosfera jest przyjazna, jak i ciepła. Dołączając do organizacji Empire, nie zawiodłam się. Ludzie są bardzo otwarci i chętni do pomocy. Zawsze jak nie ma co robić i się zwyczajnie nudzę na serwerze, mogę liczyć na ich pomysłowość. Nie można zapomnieć o dobrym serduszku osób z organizacji, jeżeli ktoś jest w potrzebie, to zawsze przyjdą z pomocą i dobrą radą.

M: Z tego co rozumiem, to bardzo chętnie poleciłabyś organizacje naszym czytelnikom?
Ma: Bez najmniejszego zastanowienia, oczywiście, że tak! Zarząd jest bardzo wyrozumiały, jak i cierpliwy. Atmosfera w organizacji nie pozostawia nic do zarzucenia, zawsze jest co robić. Z całego serca polecam!

M: Świetnie! Niedawno również Twój nick znalazł się w wynikach do biznesu 41.St Mechanized Infantry Division. Gratuluję! Jakie wtedy były u Ciebie emocje, gdy ujrzałaś swój nick w owych wynikach do tego biznesu?
Ma: Jeżeli mam być szczera, emocje miałam bardzo mieszane. Nie byłam do końca przekonana, czy podołam oczekiwaniom i spiszę się w danej roli. Nie lubię robić czegoś na przymus, biznes jest czymś całkowicie nowym dla mnie. Wiem, że jest jeszcze sporo nauki przede mną, ale wierzę, że z pomocą poszczególnych osób, szybko obeznam się w danej dziecinie.

M: Rozumiem. Na ten moment chciałabyś się rozstawać z tym biznesem, czy nie?
Ma: Jak wspominałam wcześniej, lubię próbować nowych rzeczy i jestem bardzo ciekawska. Myślę, że dołączenie do 41.St Mechanized Infantry Division jest super doświadczeniem i warto było napisać podanie. Odpowiadając na pytanie, nie chciałabym się rozstawać z biznesem.

M: Rozumiem. Przejdźmy, lecz do następnego pytania. Wyżej wspomniałaś, że znajdujesz się we frakcji San Andreas Medical Department. Od kiedy znajdujesz się w tej frakcji oraz co Cię skłoniło do dołączenia do owej frakcji?
Ma: Dokładnej daty ci niestety nie przytoczę, było to gdzieś z 4 a zaraz 5 miesięcy temu. Po powrocie na serwer postanowiłam, że chciałabym się przyczyniać jakoś do życia serwera. Początkowo planowałam dołączyć do frakcji San Andreas Police Department. Nie byłam wtedy na tyle obeznana i nie wiedziałam, kiedy będzie dokładnie rekrutacja. Do San Andreas Medical Department pisał podanie mój znajomy @Levi*. Postanowiłam, że łatwiej będzie się odnaleźć we frakcji z zaprzyjaźnioną już osobą i napisałam podanie.

WUiXW9Y.png
2.gif
WUiXW9Y.png

M: Obecnie jesteś osobą pełnoprawną we frakcji, zatem jaka jest Twoja obecna ranga oraz, czy wiążesz z tą frakcją jakąś przyszłość?
Ma: Obecnie jestem na randze Lekarz SOR'u, jak kiedyś atmosfera we frakcji miała sporo do zarzucenia, aktualnie jest zadowalająca. Na dany moment nie mam zamiaru odchodzić z frakcji.

M: Opowiesz nam, jak wygląda u Ciebie służba w tej frakcji? Konkretniej, czym się zajmujesz i jak się Tobie współpracuje z innymi pracownikami?
Ma: Na co dzień wyjeżdżam wraz z innymi pracownikami na patrole. Często w porannych godzinach nie ma zgłoszeń, więc rozstawiamy punkt pomocy medycznej. Jesteśmy w stanie zaoferować możliwość wykonania podstawowych badań np. zbadanie glukozy, pulsu czy też ciśnienia. Oferujemy również leczenie naszym magicznym sprayem. Natomiast w godzinach wieczornych, zaczynają się zgłoszenia. Często brakuje nam aż jednostek. Na zgłoszeniach muszę wykazywać się odpowiedzialnością, jak i opanowaniem. Całe szczęście nie zdarzyła mi się jeszcze sytuacja, w której straciłam panowanie i nie wiedziałam co robić. Wiem, że dużo osób polega na mnie podczas wyjazdu na zgłoszenia, dlatego zawsze muszę być w pełnej gotowości. Po przyjeździe na zgłoszenie zajmuję się poszkodowanym, udzielam mu pierwszej pomocy, po czym wraz z ekipą, jak najszybciej transportujemy na szpital. Tam jest poddawany profesjonalnej opiece medycznej. Z innymi pracownikami współpracuje się znakomicie, każdy wie, co ma robić na wezwaniu, dzięki czemu nie ma chaosu i cała akcja przebiega szybko oraz sprawnie.

M: Słyszałem, że ostatnio szkoliłaś Pielęgniarzy w Szkole Ratownictwa Medycznego! Opowiesz nam, jak Tobie, przekazywało się wtedy informacje dla Pielęgniarzy?
Ma: Początkowo było dużo stresu, nie chciałam zawieść zarządu, który dał mi szansę, jak i akademików. Po pierwszym szkoleniu było coraz lepiej. Trafiła mi się również bardzo zdolna grupa, na ten moment mam 100% zdawania ze swojej grupy. Starałam się przekazać, jak najlepiej potrafię swoją wiedzę i z tego, co widzę, poszło mi całkiem dobrze. Czeka mnie jeszcze parę akademii, zanim zostanę oficjalnie szkoleniowcem, więc muszę też wykazać się cierpliwością. Szkolenia dają mi ogromną satysfakcję, jak i radość, uwielbiam pomagać innym osobom, dlatego też z przyjemnością poddaje się powierzonemu mi zadaniu.

M: Chciałabyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze?
Ma: Mam jeszcze wiele do osiągnięcia na serwerze. Moim małym marzeniem jest, dostanie się na rangę Support, napisałam właśnie podanie i czekam teraz na wyniki. Jeżeli się nie dostanę w tej rekrutacji, to na pewno się nie poddam i spróbuję w następnej. Jeżeli chodzi o frakcję, to chciałabym piąć się coraz bardziej w górę, do Ordynatora interny mam jeszcze daleko, ale konsekwentnie będę dążyła do celu.

M: Zbliżamy się do końca. Chciałabyś kogoś pozdrowić?
Ma: Oczywiście, chciałabym pozdrowić osoby, dzięki którym rozgrywka przebiega o wiele milej. Pozdrawiam serdecznie @Levi*, @badi1920, @Princessa*, @Aza*, @NexiV., @Ferdel1111, @Tadziu, @Sebko, @Road95USA, @Kapsonyy, @Lusia., całą frakcję San Andreas Medical Department, całą organizację Empire, jak i biznes 41.St Mechanized Infantry Division. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam i dziękuję za wszystkie spędzone chwile razem!

M: Dołączam się do pozdrowień! Ogromne podziękowania, za możliwość udzielenia wywiadu kieruję do Ciebie! Rozwijaj się dalej na serwerze, a przede wszystkim w życiu realnym. Trzymaj się gorąco i do zobaczenia na serwerze!
Ma: Przesyłam buziaczki i również dziękuję bardzo za wywiad, do zobaczenia!

WUiXW9Y.png

Bardzo dziękuję za przeczytanie wywiadu! Podzielcie się swoimi opiniami poprzez zostawianie reakcji oraz odzew w komentarzach!

pieczatka_xq.png?width=300&height=113

Autoryzował: @Dudziak

vOMK0N4.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Genialny wywiadzik, przyjemnie się czytało i przede wszystkim miło było poznać. Świetna robota! Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin