Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Dezery, Sheba oskarzony przez M3Power;;]]


M3Power;;]]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: M3POwer;;]]
Nick oskarżonego: @Sheba545i @Dezery.
Powód skargi: Poruszanie się karetką typ S bez całego składu oraz Bez szkolenia z LP15
Opis zdarzenia: Zauwazyłem ze na poboczu stoi Karetka typu S więc podjechałem i spytałem się czemu siedzą we 2 po czym okazało się ze nie mają oni 3 osobowego składu 
oraz szkolenia z LP15. A gdy wytłumaczyłem im co potrzebne jest do prowadzenia tej karetki Gracz Dezery powiedział ze się mądrzę.
Data zdarzenia: 20.02.2021 Przed chwilą
Dowód w postaci ss'ów lub logów:https://imgur.com/gallery/r1B0u3a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

No cóż przyznaje się że wzięliśmy S w 2 osobowym składzie ja zapomniałem o zasadach składu 3 osobowego a o life packu kompletnie nie wiedziałem że jest na to szkolenie lecz przyznaje się do winy ponieważ nieznajomość takich rzeczy nie zwalnia mnie z ich nieprzestrzegania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To prawda, byliśmy w dwóch w karetce, jak i wiadomo jestem świeżo po awansie na Lekarza Ratunkowego i chciałem sprawdzić jak się jeździ karetką typu S, moim niedowidzeniem jak i niedopatrzeniem było to że powinno być 2 ratowników oraz i 1 lekarz na pokładzie. Wiedziałem że tak postąpisz bo pisanie skarg na mnie jak i pracowników SAMD sprawia ci przyjemność, co prawda dopiąłeś swego i prawdopodobnie za moje niedopatrzenie mogę być ukarany. Chcę też przeprosić nie ciebie, ale i zarząd za moje niedopatrzenie i nieprofesjonalizm i postarać się więcej takich rzeczy nie robić. Chciałem też z Shebą dotankować wóz bo sprawdzałem z Shebą karetkę i widziałem ubytek na paliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze wy jestescie po awansie dlatego kulturalnie podjechałem i powiedziałem wam jakie są wymagania do karetki S ale jezeli ty wychodzisz z załozenia ze się wymądrzam to juz twoja sprawa. Drugą sprawą jest iz nie sprawia mi przyjemności pasanie skarg na pracowników poniewaz sam w tej frakcji byłem. Kolejną rzeczą jest iz podczas gdy byłem jeszcze we frakcji to strasznie wywyzszałeś się mówiąc ze masz doczynienie z medycyną w prawidziwym życiu i SAMD jest twoją pasją więc wystarczyło słuchać na szkoleniu lub przeczytać regulamin poniewaz wszystko jest tam zawarte. Pozdrawiam i czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, M3Power;;]] napisał:

Ja rozumiem ze wy jestescie po awansie dlatego kulturalnie podjechałem i powiedziałem wam jakie są wymagania do karetki S ale jezeli ty wychodzisz z załozenia ze się wymądrzam to juz twoja sprawa. Drugą sprawą jest iz nie sprawia mi przyjemności pasanie skarg na pracowników poniewaz sam w tej frakcji byłem. Kolejną rzeczą jest iz podczas gdy byłem jeszcze we frakcji to strasznie wywyzszałeś się mówiąc ze masz doczynienie z medycyną w prawidziwym życiu i SAMD jest twoją pasją więc wystarczyło słuchać na szkoleniu lub przeczytać regulamin poniewaz wszystko jest tam zawarte. Pozdrawiam i czekam na wypowiedź zarządu.

Po 1. Ty i FiFikkk macie tendencje do donoszenia na pracowników SAMD pociągając za sobą na dno innych, i każdy o tym wie. Po 2. nie powiedziałem że mam styczności z medycyną w realnym życiu ani i też sie nie wywyższam tylko oddaje swoją opinie za którą nikt mi nie mówi że sie wywyższam. Po 3. gdyby ewidentnie sprawiało ci to problem i utrudniał bym ci grę, nie miał bym nic przeciwko, ale za to że jesteśmy w dwóch w karetce twój świat legnął w gruzach i piszesz to tak jak byśmy tym ci wbili nóż w serce, Po 4. ty wolałeś na nas napisać skargę za pierwszym razem, a przykładowo starsza ranga zwórciła by nam uwagę abyśmy odstawili karetkę i nie jechali. Powiem ci tyle, jesteś dla frakcji SAMD jak kula u nogi, nic nie możemy zrobić, bo ty i twoja kompania donosicieli będziecie nas obserwowali i płakać na skargach jacy to my jesteśmy źli i podli za to, że jak każdy człowiek mamy prawo do błędów, moim zdaniem mogłeś to załatwić na prywatnych wiadomościach z zarządem zamiast pokazywać na skargach osobom czytającym jacy to my jesteśmy niekompetentni. To tyle z mojej strony, będe też oczekiwał na odpowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 fifik i jego skarga była słuszna ponieważ nigdzie nie ma zabronione wspomaganie się internetem lub innymi materiałami pomocniczymi. 

Po 2 mam grono osób które to potwierdza. 

Po 3 mój świat nie legł w gruzach lecz po prostu powiedziałem wam ze do S potrzeba 3 osób a ty naskoczyłeś na mnie mówić żebym się nie wymądrzał. Kolejna kwestia jest "bycie kulą u nogi" Nie wiem czemu wnioskujesz to bo gdy ty przyszedłeś do frakcji to ja byłem w niej może 2 tygodnie z czego gadaliśmy może 3 razy. Siedziałem w tej frakcji dłużej od ciebie i zrobiłem więcej od ciebie więc takie teksty zachowaj dla siebie bo są one nie na miejscu. Następnie nie mam żadnej kampani donosicieli więc nie wiem skąd ty to masz.  Oraz ostatnia rzeczą jest tak jak mówiłem skoro ja zwracam ci uwagę a ty twierdzisz ze się wymądrzam i tak wiem ze człowiek ma prawo do błędów ale jednak zdałeś egzamin na prawie max punktów a to wszystko zawarte jest w materiałach szkoleniowych. 

Pozdrawiam i czekam na wypowiedź zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin