Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Limitowany*


Legancki_Baor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a8pNluWi9OJ7qvkw2Wcr_DK2S2lonZf4O0yur1AT

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Baor z Redakcji 4Life News.
Chciałbym zaprosić wszystkich czytelników do przeczytania wywiadu, przeprowadzonego z @Limitowany*.

Miłego czytania!

zELwXNJ.png
OIYqpk4.gif
zELwXNJ.png

B - Baor
L - Limitowany*

zELwXNJ.png

B - Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Baor z redakcji 4life News. Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?
L - Cześć! Z Miłą chęcią.

B - Cieszę się! Może byś coś chciał opowiedzieć o sobie?
L - Jasne, pochodzę z małego miasteczka w kręgu miast Sandomierz, Tarnobrzeg i Stalowa Wola (tzw. trójkąt bermudzki haha). Mam 17 lat, uczęszczam do drugiej klasy technikum mechanicznego o profilu technik-mechanik operator maszyn CNC. Jestem Redaktorem portalu informacyjnego z mojego powiatu, czyli z powiatu Tarnobrzeskiego, Zajmuje się Fotografią cywilną, służbową, za rok podchodzę do egzaminu z KPP, jestem kandydatem na ratownika w grupie ratownictwa medycznego w moim powiecie, grupa ta ma również sekcję poszukiwawczo-ratowniczą. Na ogół jestem miły, aczkolwiek lepiej ze mną nie zadzierać w większym stopniu, łatwo nawiązuje nowe znajomości, jestem osobą zabawną, która lubi czarny humor :D, ale nie dosadnie.

B - W Sumie to mieszkasz niedaleko mnie :). Co ciebie skłoniło do bycia prezenterem w Radiu 4Music?
L -  Przed pandemią byłem klubowym DJ-em, grałem w kilku dość znanych w Polsce klubach, takich jak Corrado Club, Zilion Club, Sydney Club czy Igloo Club. Niestety pandemia przerwała moje bardzo ambitne plany na grę, których niestety nie mogę zdradzić, gdyż jest to tajemnica "służbowa". Aplikacje do radia złożyłam w styczniu bieżącego roku, po pozytywnym przejściu rekrutacji odbyło się spotkanie i jeszcze w ten sam dzień przystąpiłem do egzaminów przyspieszonych, które zdałem na 83%. Troszkę się pozapominali z Virtuala stąd ten niski wynik. Wracając do pytania, do radia dołączyłem, ponieważ kocham muzykę i chce się nią dzielić z innymi, głównie gram muzykę klubową a sądząc po opiniach społeczności serwera, moja muzyka przypadła do gustu wielu słuchaczom. 

B - Komu zawdzięczasz to, gdzie teraz jesteś?
L - Dość trudne pytanie, ponieważ do radia pisałem podanie samodzielnie, dlatego w tej kwestii nie mam co nikomu zawdzięczać, z podaniem do frakcji wspierało mnie kilka osób, które później pozdrowię :D.

B -  Kto był twoim tak zwanym ,,przewodnikiem duchowym", czy nie miałeś go?
L - Nie miałem go.

B -  Na jakich grasz serwerach jeszcze poza 4Life?
L -  Poza 4life grałem kiedyś na mniejszych serwerach, ale to już przeszłość. Teraz gram tylko tutaj.

B -  Co ci najbardziej przeszkadza jako prezenter audycji?
L -  Myślę, że najbardziej przeszkadza mi to, że gracze proszą, żebym puścił dany utwór z innego gatunku muzycznego, mimo że mam już ułożoną playlistę oraz po prostu nie mam go pobranego. W klubie mam podobnie, wszystkie utwory mam na pendrive'ach, a gdy ktoś przychodzi, a zwłaszcza w stanie upojenia alkoholowego i natarczywie prosi o jakiś utwór, mówiąc szczerze, jest to bardzo denerwujące.

B - Ile zarabiasz średnio na każdej audycji ?
L - Tutaj w sumie różnie bywa, wypłaty dostajemy co miesiąc w zależności od przegranych godzin na audycji, do tego wliczają się również donate od graczy.

B - Jakie są twoja opinia jako prezenter?
L - Co by tu dużo mówić, mam wielu stałych słuchaczy, którzy praktycznie na każdej audycji bardzo mnie wspierają oraz dodają otuchy w trudnych chwilach. Czasem mały gest potrafi zmienić nasz humor o 180 stopni.

B - Czy polecasz biznes, w którym jesteś innym graczom?
L - Oczywiście, że polecam. Jeśli ktoś kocha muzykę, bądź marzył kiedyś o zastaniu prezenterem radiowym, ten biznes jest właśnie dla niego. Ja ze swojego miejsca gorąco polecam.

B - Jakiej najbardziej gracze chcą od ciebie muzyki na audycji?
L - Tutaj w sumie ciężko stwierdzić, aczkolwiek dość często gracze proszą mnie o Rap, na to ja im odpowiadam, że nie gram rapu, bo po prostu nie jest to w moim stylu. Prawda, czasem zagram jakieś kawałki rapowe, ale jest ich naprawdę mało.

zELwXNJ.png
UyzGi4a.gifzELwXNJ.png

B - . W jakiej jesteś i byłeś frakcji? 
L - Łącznie od 2016 roku byłem w kilku frakcjach, jako pierwsza frakcja była to TSA, gdzie również poznałem @Emialski, z którym trzymam się do dziś. Następną frakcją po TSA było SAFD, z kolei po SAFD było SAMD. Również na początku bieżącego roku aplikowałem do SAFD, etap rekrutacji oraz egzaminów przyspieszonych zaliczyłem z wynikami pozytywnymi, swoją drogą wtedy strażak @BlueR. Przyznał mi ksywę "grochówka". Obecnie to jestem w SAFD i bardzo się z tego powodu cieszę. Jest miła atmosfera, każdy wie, co ma robić i każdy każdemu pomaga w trudnych chwilach.

B  - Skoro wspomniałeś o TSA, to czy żałujesz odejście z tej frakcji?
L - Z TSA Właściwie nie odszedłem samodzielnie, za małolata nie wiedziało się, że nie można być na innym serwerze we frakcji ani piastować żadnych funkcji administracyjnych. Żałuję tylko mojej głupoty, gdyż mogłem zrobić sporą karierę w szeregach TSA, ale przez moją głupotę zostałem słusznie ukarany. Może kiedyś napisze podanie, kto wie... Na razie skupiam się na SAFD.

B -  Jak oceniasz zarząd radia 4Music?
L - Zarząd mojego biznesu wypełnia swoje obowiązki wzorowo, wszelakie konflikty są bardzo szybko rozstrzygane.

B - Kogo byś chciał najbardziej pozdrowić na zakończenie?
L - Oj tutaj troszeczkę sporo tego będzie, a więc pozdrawiam: @BlueR.@Opal, @TheMistrzuu*, @SpeedPowerPL @Wantedmax, @swi.der, @dyspozytor, @FabianPl1, @Dyziek*, @kzedo@Hubsonek@Emialski@Pat4ygg*, @Siudmek777, @KacperDyszka, @Matver, @Kacper112, @Bambi, @Otis_Driftwood, @betssiowca, @Motylv2, @Szmitus, @kartovelek., @KoNiK123., @panda@patrykfh, @Abusz+, @HalfDonkey2@Przemek oraz @SeNNtiU.

B - I ja też pozdrawiam. Dziękuje za poświęcony czas do udzielenia mi wywiadu.
L - Ja również bardzo dziękuję za wywiad :D.

zELwXNJ.png

Dziękuję za uwagę!

3EzNWzz.png
Autoryzował: @Dudziak

a8pNluWi9OJ7qvkw2Wcr_DK2S2lonZf4O0yur1AT

Edytowane przez Baor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin