Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam sultan 12kid


tobia$z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  Sultan
ID:  12627
Pojemność silnika:  2.0
Przebieg pojazdu:  20582,2km
Dodatki:  spoiler (1162), atrapa nitro (1010), felgi (1079), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), lpg 75, szyby 20, abs, dodatkowy klucz
Cena:  offki od 730k
Coś od siebie:  kox fura
SS’y:  https://imgur.com/ol86VL5

Edytowane przez tobia$z7cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kierownik napisał:

Trzeba uświadomić niektórych mniej doświadczonych graczy o cenach aut z takimi ID. Żałosne zachowanie i żałosne odpowiedzi :)

Mniej doświadczony gracz nie ma takiej kasy, jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj. Dziękuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli on nie jest tyle wart to powyżej 250k jest wolny rynek więc sobie mogę chcieć za niego nawet 1kk i nic ci do tego, ale sądząc po offkach jednak jest tyle wart. Jak możesz to się już tu więcej nie wypowiadaj bo to nie jest off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kierownik napisał:

nie rozumiem po co głupio komentujesz moje wypowiedzi? Masz rozdwojenie jaźni czy może w czymś innym leży problem. Nie napisałem wiadomości do Ciebie że auto jest zawyżone w cenie i że 12k ID nie daje nic do ceny auta tylko do potencjalnych klientów, aby mieli świadomość, że mogą zostać oszukani. Spinasz się i robisz gównoburze. Ten kto i tak będzie zaiteresowany mimo ceny to napisze a ten który licytuje na oko bez większego pojęcia o cenach aut przeczyta to co napisałem i odpuści sobie. Nie komentuj moich wypowiedzi bo pokazujesz że nie potrafisz przyjąć do siebie pewnych informacji i się spinasz niepotrzebnie.

Dobra już się nie odzywaj bo ci żyłka pęknie 

Ode mnie tobiasz 700 na start ps i jak mi chłop za upy odda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kierownik napisał:

nie rozumiem po co głupio komentujesz moje wypowiedzi? Masz rozdwojenie jaźni czy może w czymś innym leży problem. Nie napisałem wiadomości do Ciebie że auto jest zawyżone w cenie i że 12k ID nie daje nic do ceny auta tylko do potencjalnych klientów, aby mieli świadomość, że mogą zostać oszukani. Spinasz się i robisz gównoburze. Ten kto i tak będzie zaiteresowany mimo ceny to napisze a ten który licytuje na oko bez większego pojęcia o cenach aut przeczyta to co napisałem i odpuści sobie. Nie komentuj moich wypowiedzi bo pokazujesz że nie potrafisz przyjąć do siebie pewnych informacji i się spinasz niepotrzebnie.

Jak ktoś chce pod siebie to zapłaci więcej za 12k id, jak nie znasz się na handlu to nie pisz głupot bo nie raz ludzie płacą za takie auta sporo więcej, a za tego sulta offki 750k to norma, 730 po sell żeby nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin