Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Można zamknąć temat] [Event] Need for Speed Challenge series: Drift #1


Addiction
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Zabawa na naszym serwerze opiera się głównie na jeździe samochodami. Pomyślałem sobie, że czas najwyższy jakoś to urozmaicić wprowadzając serię wyzwań.

Zasady:

1. Aby wziąć udział w powyższym wyzwaniu, należy zaopatrzyć się w program do nagrywania, gdyż udokumentowanie próby jest konieczne do zaakceptowania jej.

2. Przed wyruszeniem na sam dół piszesz na czacie "4life". Hud serwerowy ma pozostać włączony. Jeżeli nie chcesz nagrywać czatu organizacji, to na czas nagrania go wyłącz.

3. Nieprzerwany drift polega na tym, że pojazd ma być ciągle w poślizgu oraz ma jechać ciągle bokiem, oczywiście nie mam tu na myśli momentu zmiany poślizgu na "drugi bok". Na filmiku jest to dokładnie ukazane. Drift rozpoczynacie wjeżdżając bokiem w pierwszy zakręt.

4. Obserwujcie minimapę. Wszelkie kolizje z innymi pojazdami będą unieważniać podejście. 

5. Nagranie wysyłacie na serwis youtube i umieszczacie link w odpowiedzi pod tym tematem. Kto pierwszy, ten lepszy. Do czasu weryfikacji odpowiedzi proszę o niezmienianie nicku w grze, by ten na filmiku pokrywał się z obecnym na forum.

 

Nagrody

1 osoba - 8k, 2 osoba - 4k, 3 osoba - 2k, 7 kolejnych miejsc - 1k.

Każdy (nawet poza pierwszą dziesiątką) otrzyma specjalny żeton. Uzbieranie 3 żetonów uprawnia do wzięcia udziału w przyszłym specjalnym evencie na żywo.

Coś na koniec

Myślę, że pierwsze wyzwanie nie jest jakoś specjalnie trudne, tak na zachętę ;d. Mam nadzieję, że jakoś się to przyjmie. Powodzenia!

Macie czas do przyszłego czwartku, do godziny 23:59:59

 

Edytowane przez Addiction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin