Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Aza*


federer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sA1V9ix.png

Cześć! Z tej strony Młodszy Redaktor @mambaa z Redakcji 4Life News.
W dniu dzisiejszym chciałbym Wam zaprezentować wywiad, który przeprowadziłem z @Aza*.

Miłego czytania!

GFwEpnU.png
gvegOCC.gif
GFwEpnU.png

mambaa: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor mambaa z Redakcji 4Life News. Czy chciałabyś udzielić mi wywiadu?
Aza*: Witam! Pewnie, pytaj śmiało, o co chcesz.

mambaa: Świetnie, no to zacznijmy standardowo, czy możesz opowiedzieć coś o sobie?
Aza*: No cóż, to zacznijmy od początku. Mam zaraz 21 lat i mieszkam w dość małej miejscowości w województwie wielkopolskim. Obecnie uczę się na jednym z polskich Uniwersytetów na kierunku biologii stosowanej. Jestem także członkinią organizacji ZHP, gdzie pełnie rolę instruktorki w jednym z Hufców. Uważam się za dość pomocną i miłą osobę, lecz każdy może mieć inne zdanie. Ogólnie zawsze staram się pomóc, jeśli mam taką możliwość. Od kilku lat interesuję się ratownictwem medycznym i stopniowo poszerzam swoją wiedzę o dodatkowe informacje w miarę możliwości. To chyba wszystkie takie ciekawsze rzeczy o mnie. :)

mambaa: Opowiedz nam nieco więcej o ZHP, myślę, że spora część naszych czytelników może nie wiedzieć, co to jest.
Aza*: ZHP, czyli Związek Harcerstwa Polskiego to organizacja mundurowa zajmująca się głównie wychowaniem oraz zapewnianiem pewnego rodzaju rozrywki dla młodych ludzi. Różnego rodzaju obozy, biwaki, gry terenowe czy inne wyjazdy są raczej dość często organizowane, przez co można nauczyć się wielu przydatnych rzeczy. Między innymi jest to dyscyplina, która jest wszechobecna w ZHP. Stopnie, sprawności, które można zdobywać, są mega fajną alternatywą do motywacji samego siebie, aby udoskonalać swoje umiejętności. Sama atmosfera panująca w organizacji jest wspaniała, bo tam nie ma sytuacji, że ktoś kogoś nie lubi. Osobiście prowadzę własną drużynę, która liczy 17 osób. Nie jest to łatwe zadanie, lecz bardzo odpowiedzialne i wymagające kreatywności. Opowiadać można o tym dużo, ale nie starczyłoby na to czasu.

mambaa: Faktycznie spoko sprawa! ;) Wspomniałaś o tym, że uczysz się na jednym z polskich uniwersytetów na kierunku biologii stosowanej, co sprawiło, że wybrałaś akurat ten kierunek?
Aza*: Jakoś od zawsze interesowała mnie biologia i to raczej z tego przedmiotu dostawałam najlepsze oceny. Wybór kierunku na studia to nie łatwa rzecz i w moim przypadku również nie był to łatwy wybór. Na maturze pisałam biologię oraz chemię jako rozszerzenia, więc myślę, że był to główny czynnik decydujący o moich obecnych studiach.

mambaa: Jasne, zgadzam się w 100%. Interesujesz się ratownictwem medycznym, skąd wzięło się u Ciebie to zainteresowanie?
Aza*: To ciężko określić skąd mi się to wzięło. Czytając sobie wszystkie nowinki o tematyce ratownictwa, zaczęło mnie to interesować. Może to też zabrzmieć głupio, ale po części przyczyniły się do tego gry komputerowe, w których to nie raz, ani nie dwa były różne wzmianki właśnie o pierwszej pomocy. Na innym serwerze platformy MTA także pełniłam funkcję ratownika medycznego we frakcji medycznej. Myślę, że to po prostu przyszło mi z czasem, nie ma tutaj chyba jednego czynnika.

mambaa: Dobrze, czy posiadasz jakieś marzenia, do których spełnienia dążysz?
Aza*: Zapewne tutaj mogłabym powiedzieć, że chciałabym mieć piękny dom, sporo pieniędzy, samochód i dobrą pracę, jak większość ludzi. Ja mam chyba trochę inne marzenia. ;) Uważam, że nie sam cel lub marzenie jest ważne, a bardziej to jak do tego marzenia dotrzesz. Nie sposób jest zdobyć to, czego tak bardzo chcesz, pomijając wszystkie schodki po drodze. Bardzo często łapie się na tym, że sam cel nie sprawił mi tyle emocji i radości co droga, która do niego prowadziła. Odpowiedziałam Ci chyba trochę omijająco na to pytanie, ale większych marzeń nie posiadam. Moim marzeniem i celem jest bycie szczęśliwym i robienie zawsze tego, co się chce.

GFwEpnU.png
J1SruGh.gif
GFwEpnU.png

mambaa: Prywatnie dowiedzieliśmy się o Tobie wiele, więc przejdźmy teraz do życia serwerowego... Kiedy i jak to się stało, że trafiłaś na 4Life'a?
Aza*: Patrząc na mój profil na forum, stało się to dokładnie 23 lipca 2018 roku. Tutaj dopowiem taką ciekawostkę, o której dowiedziałam się niedawno - jeden z supporterów na serwerze dołączył na serwer w tym samym dniu co ja (różnimy się zaledwie niecałą godziną), chętnych zapraszam do zgadywania nicku tego Pana w komentarzu! :D Wracając do pytania, niekoniecznie pamiętam okoliczności, w jakich pojawiłam się na serwerze. Domyślam się, że któryś moich znajomych namówił mnie do wejścia tutaj i tak oto powstało to konto. O szczegółach niestety nie opowiem, bo ich nie znam.

mambaa: W porządku, a pamiętasz może, jak wyglądały twoje początki z serwerem? Czy były one dla Ciebie w jakimś stopniu trudne?
Aza*: Standardowo pierwszą pracą był magazynier i w tym chyba nic dziwnego. Pamiętam też, że udało mi się zwiedzić siedziby wszystkich frakcji i pooglądać je od zewnątrz. Zapamiętała mi się taka jedna sytuacja z pewnym administratorem. W momencie, gdy wraz ze znajomym zwiedzaliśmy HQ, udało nam się dostać na parking, na którym wtedy jeszcze stały lawety SAPD. Z parkingu podziemnego pod budynkiem akurat wyjeżdżał funkcjonariusz, więc zapytaliśmy się, czy moglibyśmy pozwiedzać wszystko od środka. Ku naszemu zaskoczeniu policjant wysiadł z radiowozu, a po chwili nad jego nickiem pojawił się czerwony napis niewróżący nic dobrego, ponieważ dostaliśmy kick'a z powodem "WNTZ". Oczywiście jeszcze wtedy rozwinięcie skrótu nie było nam znane i byliśmy oburzeni całą sytuacją. Oczywiście nick administratora znam, ale nie będę go przywoływać. :D Nie wiem też, czy była to moja pierwsza styczność z serwerem, czy druga, lecz na pewno jedna z pierwszych.

mambaa: No to nieźle! Na serwerze spędziłaś już ponad 500 godzin, jak się ma sprawa z twoim majątkiem? Posiadasz jakieś pojazdy, czy nie przykuwasz do tego jakiejś większej uwagi?
Aza*: Jeśli chodzi o pojazdy, to od zawsze miałam ogromny sentyment do Buffalo. Ostatnio po dosyć dziwnych negocjacjach udało mi się zakupić ten pojazd za ceną około 750k. Oprócz tego posiadam jeszcze jakieś dwa auta, które nie są warte, myślę więcej niż 50k. Do majątku nigdy nie przykładałam dużej wagi, gram raczej dla rozrywki i dla frakcji.

mambaa: Frakcja... skoro już o niej wspomniałaś, to należysz do San Andreas Medical Department, zgadza się?
Aza*: Dokładnie, aczkolwiek to nie była moja pierwsza frakcja na tym serwerze.

mambaa: O proszę. Do jakiej frakcji należałaś wcześniej?
Aza*: Pierwszą moją frakcją było SAPD, czyli serwerowa jednostka policji. Byłam wtedy pod innym nickiem i uzyskałam stopień Police Officer II. Na początku była to dla mnie dosyć duża nowość, ponieważ nigdy wcześniej nie byłam na takim stanowisku. We frakcji panuje duża dyscyplina, a zasady tam panujące są dość rygorystyczne, lecz z pewnością jest to potrzebne do prawidłowego działania tej frakcji. Niestety po krótkim czasie stwierdziłam, że pilnowanie porządku nie jest dla mnie i po zaledwie dwóch, bądź trzech miesiącach opuściłam frakcję.

mambaa: Właśnie miałem pytać o powody Twojego odejścia, ale już na to odpowiedziałaś, więc wróćmy do SAMD... Opowiedz nam co nieco o frakcji, jak długo już tam jesteś i jaki pełnisz stopień?
Aza*: Obecnie jestem na stopniu Lekarza Specjalistycznego. Akademię ukończyłam w grudniu poprzedniego roku z wynikiem, uważam bardzo dobrym, ponieważ awansowałam od razu na Lekarza Ratunkowego, pomijając Ratownika Medycznego. W ostatnim czasie udało mi się także objąć funkcje szkoleniowca SRM. Jak wiadomo SAMD to jednostka pogotowia ratunkowego i to jest nasze główne zajęcie. Każdy z pracowników ma wiedzę z zakresu ratownictwa medycznego i nie tylko. Do naszych głównych zadań należy wyjeżdżanie na zgłoszenia oraz hospitalizacja pacjentów na szpitalu. O tym, że nie jest to łatwe zadanie, można się przekonać, pisząc do nas podanie. Codziennie na służbie spotykamy różne przypadki i pomimo wiedzy nie zawsze udaje się uratować drugą osobę. To jest już ta gorsza strona bycia w SAMD. Można by wiele o tym opowiadać i jeszcze więcej pokazać, ale wywiad nie jest o tym.

mambaa: Rozumiem. Kilka dni temu zostałaś także próbnym Dyrektorem Biura Prasowego SAMD, czy możesz napisać, czym zajmuje się takie biuro i jak na ten moment wyglądają Twoje obowiązki?
Aza*: Na chwilę obecną do moich obowiązków należy odbudowa Biura Prasowego i postawienie tego ponownie na nogi. Od kilku dni skupiam się na wprowadzeniu zmian, aby znów móc prężnie działać. Myślę, że już niebawem będziemy mogli czytać artykuły od nowych Redaktorów Biura Prasowego. Będziemy się także starać stopniowo poprawiać i udoskonalać nasze umiejętności pisarskie.

mambaa: W takim razie życzę Ci powodzenia w odbudowie Biura! Porozmawiajmy teraz o biznesie, należysz do jakiegoś?
Aza*: Teraz już tak, dosłownie od niedawna jestem w 41.St Mechanized Infantry Division. To dla mnie nowość, więc za dużo niestety o tym nie opowiem.

mambaa: Nie ma problemu, powoli będziemy zbliżać się ku końcowi naszej rozmowy, lecz chciałbym Cię jeszcze zapytać o organizacje. Jesteś członkinią organizacji Network Trouble, co możesz o niej powiedzieć, jaka panuje u Was atmosfera?
Aza*: Cóż, liderem organizacji jest Pan @|NT|TrondoZPL, który radzi sobie na tej funkcji bardzo dobrze. Atmosfera jest bardzo rodzinna, bo większość osób po prostu się zna i dobrze dogaduje. Stawiamy raczej na pomaganie sobie niż na kłótnie i spory. Organizacja jest dość nowa, ale nie uważam, że jest przez to jakaś gorsza. Oczywiście zapraszam serdecznie osoby chętne do dołączenia do organizacji!

mambaa: Bardzo Ci dziękuję za udzielenie mi wywiadu, życzę wszystkiego dobrego w życiu prywatnym, jak i na serwerze! Czy chciałabyś może kogoś pozdrowić?
Aza*: No pewnie! Pozdrawiam oczywiście @Ferdel1111@Byialy@Tadziu@Skansen oraz @Marcysia!

mambaa: Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dołączyć się do pozdrowień. Trzymaj się!
Aza*: Strzała!

GFwEpnU.png

Dziękuję bardzo za przeczytanie wywiadu.

QMglMxQ.png

Autoryzował: @Dudziak

sA1V9ix.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin