Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4LIFE TOURNAMENT - Turniej CS:GO 5VS5


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

p86chqE.jpg


 


Witam was bardzo serdecznie :) Wiele osób na pewno mnie zna, lecz nie od takiej strony. Przechodząc do rzeczy, czym w ogóle jest 4LIFE TOURNAMENT. 4LIFE TOURNAMENT to turniej 5VS5 CS:GO rozgrywany 4FUN. Jest to pierwszy tego typu turniej organizowany głównie przeze mnie. Możliwe, że on nie wypali, zobaczmy ile na początku będzie osób chętnych do tego. Jeżeli będzie coraz więcej teamów chętnych do tego to wtedy będzie to już bardziej rozbudowany turniej (np. lepsze serwery, nagrody). Niestety gramy na serwerach darmowych, zobaczymy jak na nich pójdzie, są one 128 tick. Zobaczymy ile na początek teamów będzie chętnych. Jeżeli będzie wystarczająco teamów to wtedy ujawniony będzie regulamin turnieju, zasady, podstawowe rzeczy :) Jeżeli jednak nie to turniej się nie odbędzie :/ Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na Steam: XQward . Tylko Kapitan Drużyny zgłasza drużynę według wzoru. Zapraszam do zapisów według wzoru :)



ID Drużyny: (Zaczynamy od 1, 2, 3 itd.)
Kapitan Drużyny: (Jedna mądra osoba wybrana przez cały team)
Zawodnicy drużyny: (4 osoby, kapitan liczy się jako 5, podany nick zawodników)
Nazwa Drużyny: (Nie obraźliwa)
Flaga Drużyny: (Standardowo Polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin