Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Fonos*

KARA ZDJĘTA Wniosek o odwieszenie prawa jazdy - [DON]Fonos* ukarany przez Paul2eu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tytuł wątku (wpisujemy w pole tytuł): Wniosek o odwieszenie prawa jazdy - @Paul2eu
Treść wątku:
Login: Kuternoga_
Serial:C1D2A78BC60536420FA4920E50AD6291
PowódCelowe staranowanie gracza, odwalanie(dowody dostarczone do admi.)
Nick osoby nakładającej karePaul2eu
Data otrzymania kary24 Luty 2021, 0:41
Długość kary: Dwa dni , 26 Luty 2021, 0:41
Opis sytuacji: Witam , jechałem w San Fierro prawie że vmax delux'em i wymijałem takiego zielonkowego premiera , gdy już prawie że wyminąłem go to nagle pisze mi kolega płać za taran , a ja mu  mówie że chyba dostał laga ( albo ja dostalem nie jestem do końca pewnien) Więc ja mu powiedziałem że nie będe płacił bo ma lagi. I źle postąpiłem, byłem pewien że on miał laga.
Coś od siebie: Przepraszam że tak zrobiłem i nie zapłaciłem, myślałem że kolega w premierze miał lagi ale jednak się okazało że nie. Jeszcze raz Przepraszam i nie będe więcej tak robić. Pozdrawiam.
Odnośniki do poprzednich apelacji: -

Edytowane przez [DON]Fonos*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności