Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na Anonimek.UwU chwalony przez LackyLukee


unlaki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego: LackyLukee_

Nick chwalonego: @Anonimek.UwU
Powód pochwały: profesjonalne oprowadzenie po jednostce 
Opis zdarzenia: Napisałem do gracza z prośbą o oprowadzenie po jednostce odpisał od tak pokazał wszystkie jednostki poza w bm ponieważ tam nie mogę sie przeteleportować Dziękuję ci bardazo 
Data zdarzenia: 25.02.2021
Dowód w postaci ss'ów lub logów:
Spoiler

Anonimek.UwU [56]: Jak będziesz chciał LPR to pojedz do BM Anonimek.UwU [56]: I tam jest baza LackyLukee_ [390]: Okej Anonimek.UwU [56]: Przy wodzie bardziej LackyLukee_ [390]: Dziekuje bardzo Dezery. [141]: ((Jestem osobą dorosłą oraz kultularną.)) Anonimek.UwU [56]: Teraz zapraszam do SRM FiFikkk [119]: ((Yhm)) Anonimek.UwU [56]: Skin akademii Twój znajomy Mata_Montana opuszcza grę. Anonimek.UwU [56]: Wchodzenie s1 Anonimek.UwU [56]: Sala spotkaniowa Anonimek.UwU [56]: Poza tym juz takie pokoje bez funkcji Gracz sebxsio otrzymał ostrzeżenie od Dubaj, powód: Zwiększ pułap Anonimek.UwU [56]: Tutaj merity do patro

 


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin