Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Nowym Kierowcą Matheusz02.


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

tSsE46W.png

Witam, z tej strony Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Pragnę was bardzo gorąco zaprosić na wywiad, który udzielił mi Nowy Kierowca @Matheusz02

Zapraszam do czytania!

Q8YryYH.png

112.png?width=1202&height=676

Q8YryYH.png

M: MateuszXQ
Ma: Matheusz02

Q8YryYH.png

 

M: Witam, z tej strony Redaktor MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Ma: Witam, z tej strony Nowy Kierowca Matheusz02 z Transport Of San Andreas.

M: Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
Ma: Jasne, że tak!

M: Dziękuję! Myślę, że to odpowiedni czas, aby zacząć wywiad. Na sam początek opowiedz coś o sobie.
Ma: No więc, jak po samym nicku można się domyślić, mam na imię Mateusz i mam 18 lat, jeszcze 18... Mieszkam w niewielkiej miejscowości na zachodzie województwa warmińsko-mazurskiego. Uczęszczam do 3 klasy technikum samochodowego. Interesuję się motoryzacją, zwierzętami i sportem. Na ogół staram się być miły dla innych i, o dziwo, mi to wychodzi. Uwielbiam grać w gry komputerowe oraz jeździć na rowerze. Swego czasu również trenowałem piłkę ręczną, a dokładnie przez 4 lata. Lubię poznawać nowe osoby. Większość moich znajomych w realu czy też z internetu, których poznawałem przez gry, czy na komunikatorach głosowych, jest ode mnie młodsza. To właśnie z nimi najbardziej się dogaduję. Mam do siebie ogromny dystans. Podczas wyboru szkoły miałem dylemat, na jaki kierunek wybrać się po gimnazjum. Koniec końców wypadło właśnie na zawód mechanika samochodowego. Miałem też w życiu pewien epizod z programowaniem, czy też robieniem grafik, ale szczerze mówiąc, to nie dla mnie. Na co dzień spędzam czas w wirtualnym świecie z uwagi na czasy, jakie mamy.

M: Wiążesz przyszłość z zainteresowaniami, które podałeś wyżej?
Ma: Oczywiście, w planach mam ukończyć technikum, być może wybiorę się na jakieś studia, lecz to nie jest pewne i chciałbym mieć swój własny, szeroko rozwinięty warsztat. Na razie to są tylko marzenia, lecz trzeba brnąć do celu.

M: Świetnie! Przejdźmy teraz nieco do Twojego życia wirtualnego. W jakie jeszcze pogrywasz tytuły w wolnej chwili?
Ma: Głównie zacząłem grać w MTA na serwerze 4Life i jest to jedyny serwer, na jakim gram. Pogrywam sobie również w takie tytuły jak GTA V, The Forest, Counter Strike Global Offensive, Euro Truck Simulator 2, serie Farming Simulator począwszy od 11, a skończywszy na najnowszej obecnie 19-stce, Car Mechanic Simulator 2018, oraz inne mniej znane bądź nielubiane tytuły jak np. Fishing Barents Sea, Gold Rush, Thief Simulator, czy Satisfactory. Nie można też zapomnieć o World of Warplanes, czyli mniej znany tytuł polegający na tym samym co World of Tanks, z tym że zamiast czołgów poruszamy się samolotami. Oczywiście nie są to wszystkie gry, które posiadam i w nie gram, bo po prostu jest tego za dużo.

M: Wyżej wspomniałeś, że głównie pogrywasz na serwerze 4Life. Czy grałeś i czy pogrywasz w obecnym czasie na jakiś innych serwerach, poza 4Life?
Ma: Jak już wcześniej wspomniałem obecnie gram tylko i wyłącznie na serwerze 4Life, jeśli chodzi o MTA. Wcześniej grałem na kilku innych serwerach, jednak nie będę podawał ich nazwy, gdyż nie zamierzam ich promować.

M: Rozumiem, przejdźmy do pytań związanych z serwerem 4Life. Ile posiadasz na ten moment godzin oraz ile wynosi Twój majątek na serwerze?
Ma: Na chwilę obecną jest to niecałe 1600 godzin. A co do majątku, to nie jest on jakiś bardzo duży, bo miałem dużo przerw zarówno od gry, jak i zarabiania. Jeżeli jednak pozwolisz, to zachowam mój majątek dla siebie.

M: Dobrze. Opowiesz naszym czytelnikom, jak rozpoczynałeś swoją grę na tym serwerze?
Ma: Owszem. Zaczęło się to od tego, że mój przyjaciel z realnego świata dostał bana na serwerze, na którym wcześniej graliśmy. Niestety nie mam z nim kontaktu. A wszystko zaczęło się 30 czerwca 2017 roku, gdy szukał serwera, który by nam odpowiadał. Znalazł serwer 4Life, ja po dłuższych namysłach czy wchodzić na serwer gdzie trzeba tak dużo pobierać, stwierdziłem, że w sumie można spróbować. Wtedy, jak chyba każdy na tym serwerze, zaczynałem pracę w magazynie. Znajdował się on jeszcze w Bayside Marina. Po 15 minutach gry na tym serwerze stwierdziłem, że nie ma sensu wbijać 200 LP, bo nie będę roznosił paczek przez cały dzień. Wtedy nastąpiła przerwa od 4Life. Nie pamiętam jak długa, ale chwilkę po moim powrocie magazyn został przeniesiony do Los Santos. Ponownie poszedłem na magazyn i dobiłem upragnione 200 Life Points. Wówczas poszedłem zarabiać na lawetach w Las Venturas, tak się zaczęły większe zarobki, tuning pierwszego auta i tak sobie pracowałem. Zdobyłem organizację w bardzo ciekawy sposób, poznałem naprawdę wspaniałych ludzi i teraz jestem tu, gdzie jestem.

M: Czy na ten moment żałujesz swoich przegranych godzin na serwerze?
Ma: Oczywiście, że nie! Szczerze, jest to najlepszy serwer, na jakim kiedykolwiek grałem. Zanim zacząłem rozgrywkę na 4Life, bardzo dużo grałem na innych serwerach, lecz to właśnie dzięki niemu z nich zrezygnowałem.

M: Świetnie! Wiemy, że znajdujesz się w organizacji Empire. Jesteś w stanie coś o niej powiedzieć naszym czytelnikom?
Ma: Jasne! Organizacja Empire to jedna z najlepszych organizacji, w jakich byłem. Jest tu naprawdę wspaniała atmosfera, ogarnięty i bardzo pomocny zarząd. Organizacja posiada również wiele innych zalet. Aktualnie jestem w tej organizacji w zarządzie, więc jeżeli ktokolwiek miałby jakieś pytania związane z organizacją, to zapraszam do wiadomości prywatnej w grze, czy też na forum.

M: Dasz radę określić, od kiedy jesteś w tej organizacji oraz skąd się pojawiła decyzja o dojściu do tej organizacji?
Ma: W organizacji jestem od około 14 grudnia i dołączyłem do niej chyba tydzień po powrocie na serwer, po kolejnej przerwie. Zaprosił mnie do niej @Dubaj, przed moją przerwą od serwera byliśmy razem w innej organizacji.

M: Rozumiem. Poleciłbyś śmiało organizację naszym czytelnikom?

Ma: Owszem, polecam organizację z całego serduszka! Wymagania nie są duże, aby się do niej dostać, zatem spora część osób na pewno je spełnia. Jak już wspomniałem, jest bardzo pomocny zarząd, gdy ktoś ma jakiś problem lub potrzebuje pomocy w sprawach serwerowych, lub prywatnych jest otwarty na pomoc. Według mnie można naszemu zarządowi zaufać na tyle, aby osoba, która ma problem prywatny, mogła się wygadać. Jak wiadomo, nawet to może bardzo pomóc i od osób z zarządu nie ma prawa nic wyjść dalej. W organizacji panuje porządek, staramy się, aby każdy się w niej dobrze czuł. Oczywiście posiadamy własny regulamin, a każdy, kto go nie przestrzega, zostanie ukarany. Mamy dość fajne auta, a za przepisanie pojazdu jego właściciel zostanie nagrodzony w odpowiedni sposób. W organizacji panuje system rang, który umila rozgrywkę i pobyt na serwerze Discord. To chyba tyle, co mogę o niej powiedzieć, serdecznie zapraszamy w nasze szeregi chętne osoby!

M: Wiążesz jeszcze jakąś długą przyszłość z tą organizacją?
Ma: Tak, o ile ta organizacja się nie rozpadnie, to nie mam zamiaru jej opuszczać i będę w niej do samego końca.

M: Należałeś wcześniej do biznesu 4Music. Co było powodem odejścia z tego biznesu?
Ma: Powodem odejścia z tego biznesu były sprawy prywatne, o których nie mogę tutaj powiedzieć... Mogę powiedzieć tylko, że to nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać, bo "sprawy prywatne to pewnie mu się nie chciało". Po prostu musiałem postąpić tak, a nie inaczej, ale jestem pewny, że jak wszystko się ogarnie, to powrócę!

M: Podczas pobytu w tym biznesie jak się czułeś? Postarasz się coś opowiedzieć o atmosferze w tym biznesie?
Ma: Atmosfera w tym biznesie jest wspaniała! Poznałem tam wiele wspaniałych osób, o których nigdy nie zapomnę, otrzymałem od nich ogromną pomoc, wiele rzeczy się nauczyłem. Z początku bardzo się tym wszystkim stresowałem, bo to mój pierwszy biznes, na którym naprawdę bardzo mi zależało i nie ukrywam, dalej zależy. Później to już, że tak powiem lajtowo. Uwielbiam komunikację z ludźmi, robienie audycji dla graczy pozwalało mi na nawiązanie kontaktu z obcymi mi ludźmi. Cieszę się, że tam trafiłem i polecam gorąco właśnie ten biznes.

M: Obecnie masz jakiś zamiar dojść do jakiegoś innego biznesu, czy będziesz czekał na rekrutację do Radia 4Music?
Ma: Ja zostaję w Radiu 4Music, ale nie zdradzę nic więcej :D Cierpliwość to podstawa.

 

Q8YryYH.png

gif3.gif

Q8YryYH.png

 

M: Świetnie! Wiemy również, że znajdujesz się we frakcji Transport Of San Andreas. Opowiesz coś o niej naszym czytelnikom?
Ma: Tak, Transport of San Andreas zajmuje się transportowaniem osób z punktu A do punktu B. Po prostu taxi. Z początku nie byłem dobrej myśli, po pierwszym spotkaniu obawiałem się, że nie uda się nic ciekawego z tą frakcją, ale po zdaniu akademii stwierdziłem, że nie ma mowy, że odpuszczę. Atmosfera tak samo, jak wszędzie, gdzie się znajduję, jest wspaniała! Jest pomocny zarząd, wyrozumiały i z poczuciem humoru. Co do osób z frakcji, to chyba nie trafiłem na kogoś, kogo bym nie lubił. Wszyscy pracownicy są w porządku. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do frakcji Transport Of San Andreas, lub do jego pracowników to powinien się po prostu zastanowić, czy to jak go potraktowano, nie było czasem z jego winy. Przestrzegamy regulaminu frakcji i pomagamy, jak tylko możemy, aby zawieźć klienta na drugi koniec mapy. My, jako pracownicy, nie jesteśmy w stanie przyspieszyć procesu transportu klienta, gdyż musimy stosować się do regulaminu, a w zależności od pojazdu do Kodeksu Ruchu Drogowego.

M: Na jakiej obecnie jesteś randze w tej frakcji oraz czy poleciłbyś tę frakcję innym?
Ma: Obecnie jestem na randze Nowy Kierowca. Czy poleciłbym tę frakcję innym? Z całym szacunkiem, tak, lecz to jednak zależy od danej osoby. Jeżeli lubisz jeździć z klientami z punktu A do B, być prawie cały czas w ruchu, trochę postać na postoju, to jest to idealna frakcja dla Ciebie.

M: Wyżej wspomniałeś, że znajdujesz się na randze Nowy Kierowca, czyli zdałeś egzaminy! Jak się czułeś podczas zdawania egzaminów w tej frakcji?
Ma: Stres potężny. Nie ma co się ogólnie przejmować, lecz jeżeli mi na czymś zależy tak bardzo i wiem, że mogę to utracić w bardzo głupi sposób i tego nie odzyskać, to się stresuję. Tak było i w tym przypadku. Po zdaniu egzaminu odczułem ulgę i byłem tak szczęśliwy, że nie jestem w stanie tego opisać. Teraz tylko wystarczy piąć się wysoko w górę.

M: Świetnie! Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze?
Ma: Tak. Na serwerze mam spore plany co do moich projektów, czy też zamiarów kupna pojazdów. Nie zdradzę, o jakie pojazdy chodzi. Powiem tylko, że przede mną jeszcze bardzo długa droga. Chciałem się dostać na rangę Support, lecz chyba sobie odpuszczę z uwagi na to, że nie będę miał czasu na frakcję, biznes, organizację i na zarabianie. Mam też swoje życie prywatne, które nie opiera się tylko i wyłącznie na graniu.

M: Dobrze. Zbliżamy się do końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?
Ma: Owszem. Od razu mówię, że kolejność pozdrowień nie ma znaczenia. Więc pozdrawiam mojego najlepszego przyjaciela na 4Life, jakim jest @Hubsonek,  gratuluję mu zostania Supportem i dziękuję za wszystkie spędzone razem chwile na serwerze. Pozdrawiam całą organizację Empire. Nie ma lepszej ekipy. Dalej jest cały zarząd oraz cała frakcja Transport Of San Andreas, całe radio serwerowe 4Music, a w szczególności za ogromną pomoc dziękuję Wam @Hisia, @TheMistrzuu* i @SpeedPowerPL. Również pozdrawiam całą administrację serwera, a w szczególności dziękuję za mile spędzone chwile na serwerze @Kubula, @Paul2eu, @Road95USA, @Wiesi3k., @LuKi16 i @matvs.. Pozdrawiam również nowych Supportów i gratulacje dostania się na rangę! Przepraszam, że nie wspomnę o wszystkich, ale jest Was zbyt dużo na serwerze. Chciałbym pozdrowić @BuleczkaA.. Może mnie pamięta, a może nie, ale pozdrawiam. Pragnę pozdrowić wszystkie osoby, które mnie znają lub kojarzą oraz Ciebie @MateuszXQ. Jeżeli o kimś zapomniałem, to bardzo przepraszam.

M: Dziękuję za pozdrowienia oraz sam się dołączam do nich z miłą chęcią. Dziękuje Ci za to, że mogłem udzielić z Tobą wywiad. Gratuluję nabytych przez Ciebie sukcesów oraz rozwijaj się dalej na serwerze! Do zobaczenia na serwerze!
Ma: Również dziękuję za wywiad! Życzę wszystkim miłego czytania :D.

 

Q8YryYH.png

Dziękuje za przeczytanie wywiadu! Zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami w komentarzach oraz do zostawiania reakcji.

pieczatka_xq.png?width=300&height=113

Autoryzował: @cruzeN.

tSsE46W.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin