Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <Kvmykk__>, oskarżony przez <RuskaLufa>.


RuskaLufa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: RuskaLufa
Nick osoby oskarżonej: Kvmykk__
Powód napisania skargi: Pojazd bez opłaty parkingowej, poza tym oplacilem swoj pojazd buffalo na 2h minelo dopiero jakies 1h tak na prawde wiec nie mial prawa zabrac mi tego auta i na pewno nie zaplace 1k za takiego osobnika co sie nie zna na swojej robocie
Dowody: https://imgur.com/PCFT9uj a dowód z opłaty nie ma w dzienniku więc nie mam jak tego wrzucić

Edytowane przez RuskaLufa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zmuszony jednak będziesz oplacic tą kare ;) Nie wiem dlaczego kłamiesz, lecz gdy przyjechałem na miejsce auto było nie opłacone od 10 minut, więc nie ma szans że auto stało od godziny. Gdy jutro wrócę do domu podrzucę screena, a ty naucz się pisać skargi i dowiedz się co to są dowody, bo jak narazie ich nie przedstawiłeś a sugerujesz że nie znam się na swojej robocie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin