Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Zastępcą Dyrektora Szpitala Tadziu


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

flvn7IF.png

Witam, z tej strony Redaktor Naczelny @Dudziak Redakcji 4Life News.
Chciałbym zaprosić wszystkich czytelników do przeczytania wywiadu, przeprowadzonego z
Zastępcą Dyrektora Szpitala @Tadziu.

Miłego czytania!

zELwXNJ.png
mXrFjB4.gif
zELwXNJ.png

Dudziak: Witam, z tej strony Redaktor Naczelny Dudziak z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
Tadziu:
Cześć! Z tej strony Zastępca Dyrektora Tadziu. Miło mi. Oczywiście jak najbardziej.

Dudziak: Dziękuję, na sam początek przedstaw się oraz opowiedz coś o sobie.
Tadziu:
A więc zacznijmy od początku. Na obecną chwilę mam niespełna 20 lat, mieszkam w miejscowości znanej z produkcji różnych wyrobów porcelanowych (kto chce ten znajdzie ;)). Obecnie uczę się w technikum na kierunku logistyka. Moje zainteresowania to głównie historia, motoryzacja z okresu lat 20 - 90 XX w. muzyka lat 80-90 i w pewnym stopniu także tematy militarne. Opisując swój charakter, to myślę, że jestem dość spokojny, często zauważam, że jestem cierpliwy a czasami nawet aż za bardzo. Ogólnie jestem miłą osobą, z którą można pogadać na różne tematy, pośmiać się. Jeśli jest też potrzeba, staram się pomóc, o ile tylko potrafię. Wiadomo, każdy może mieć różne zdanie na temat mojej osoby :).

Dudziak: Interesujesz się czymś w życiu realnym? Posiadasz jakieś hobby lub marzenia, do których spełnienia dążysz?
Tadziu:
Pewnie! Główne moje zainteresowania przedstawiłem wyżej, aczkolwiek rozwijając temat motoryzacji - na chwilę obecną kompletuję kolekcję modeli samochodów z PRL (autobusy, ciężarówki, samochody), lecz myślę, że skompletowanie całości jeszcze długo potrwa. Jeśli chodzi o muzykę, czasem sobie pogram na keyboardzie, ale teraz już rzadziej, czasem pośpiewam, co mogą potwierdzić osoby, z którymi najczęściej siedzę na mumble ;D. Jeśli chodzi o marzenia - mam 2 główne: pierwszym z nich jest założenie własnej firmy transportowej a drugim wybudowanie rodzinnego domu nad jakimś jeziorkiem. Na pewno spełnienie tych planów trochę potrwa, o ile kiedykolwiek dojdzie do skutku.

Dudziak: Wspaniale! Wróćmy do świata wirtualnego - grasz jeszcze w jakieś tytuły poza platformą MTA?
Tadziu:
Tak, grywam dość często w War Thunder, Stormworks Build and Rescue, Workers & Resourcers Soviet Republic. Są jeszcze gry, w które gram rzadziej takie jak Steel Armor, Arma 3 oraz Automation.

Dudziak: Pozostańmy przy platformie MTA, poza 4Life grasz jeszcze na jakimś serwerze?
Tadziu:
Raczej nie aczkolwiek kłamstwem by było całkowite zaprzeczenie tego.

Dudziak: Opowiesz nam, jak rozpoczęła się przygoda na 4Life? Skąd oraz kiedy trafiłeś na ten serwer?
Tadziu:
Cóż, trafiłem tu trochę z namowy starych kolegów, gdy rozmawialiśmy na TS'ie, głównie dzięki @Fl0dy. Wszystko miało miejsce w marcu 2018 r. Początki były dość ciekawe, moim głównym sposobem zarobku był handel tanimi w tamtym czasie autami. Ach, pamiętam te perenniale za 700PLN :D.

Dudziak: Świetnie! Skąd zaczerpnąłeś pomysł na swój aktualny nick? Jaka jest jego historia?
Tadziu:
Historii tego nicku tak naprawdę nie zna nikt - nawet ja, aczkolwiek wszystkim się spodobało to jakże łatwe w wymowie słowo Tadziu no i.... tak już zostało. Nick ten pochodzi od mojego przezwiska, którym się posługuje większość osób w mojej klasie.

zELwXNJ.png
q7DLjRD.gif
zELwXNJ.png

Dudziak: W życiu serwerowym należysz do frakcji San Andreas Medical Departmet, opowiesz, jak do niej trafiłeś, jaką funkcję pełnisz, jak wygląda Twoja praca?
Tadziu:
Tak należę do tej frakcji od marca 2019 roku, wliczając akademię oraz pomijając odejście, po którym praktycznie od razu wróciłem. Do moich zadań obecnie należy nadzorowanie pracy zarządu i pracowników, rozwiązywanie spraw wewnątrz frakcyjnych itp. Przejdę do historii, w jaki sposób dostałem się do frakcji. Tak naprawdę to z przypadku, zobaczyłem, że w tym czasie była otwarta rekrutacja no i tak to jakoś się potoczyło, że za chwile miną 2 lata jak jestem w San Andreas Medical Department :).

Dudziak: Należysz do biznesu 41.St Mechanized Infantry Division - jaką funkcję w nim pełnisz, jak wygląda Twoja praca?
Tadziu:
Tak, należę do biznesu. W obecnej chwili jestem na stopniu Podporucznika. Pełnie tam funkcje głównie zarządowe, szkoleniowca planuję różnego rodzaju misje wypadowe oraz razem w gronie sztabu planujemy różne defilady, czasem wezmę sam udział w jakiejkolwiek akcji, aczkolwiek zdarza się to dość rzadko.

Dudziak: Jesteś w jakiejś organizacji? Jeżeli tak - opowiedz o niej.
Tadziu:
Należę do organizacji The Lost, której to liderem jest @Fl0dy. Jestem w niej od samego początku, pomijając kilka odejść. Sama organizacja jak się nie mylę, jest chyba jedną z największych na serwerze. Sama atmosfera jest całkiem spoko, lecz rzadko udzielam się na forum organizacji. Jestem tam głównie ze względu na znajomości. Gdyby nie oni to znając życie, dzisiaj nie byłbym w żadnej organizacji - nie są mi one potrzebne.

Dudziak: Ile wynosi Twój majątek? Jak go osiągnąłeś? Przedstawisz nam swoje pojazdy? Który z nich jest Twoim ulubionym?
Tadziu:
I teraz przejdźmy do wielkiego pytania, które nurtuje ludzkość od dziesiątków lat, oczywiście żartuję, tak naprawdę sam tego nie wiem. Po zapytaniu jednego ze znajomych oszacowaliśmy, że coś koło 3kk, lecz nie zdziwiłby mnie fakt, gdyby wyniósł on więcej. A oto pojazdy, jakie posiadam: Stafford, Maverick, Hustler, Hermes, kilka Perenniali, Stanier, Vincent, Pony, faggio oraz Journey'a.
Moim ulubionym został Perennial 2.2, jakiego posiadam, z tego powodu, że jest dość szybki, czasem bokiem poleci no i przede wszystkim tani w eksploatacji (tania naprawa, nawet mało pali).
Swój majątek osiągnąłem głównie dzięki pracy we frakcji oraz okazją, jakie się trafiły. Było to dość czasochłonne, gdyż dorobienie się pierwszego droższego samochodu zajęło mi około 1,5 roku, od kiedy zacząłem grać na serwerze.

Dudziak: Co osiągnąłeś, grając na tym serwerze? Ile godzin na nim spędziłeś? Jesteś z siebie zadowolony?
Tadziu:
Co osiągnąłem? Hm... chyba wszystko, co chciałem :), jestem w zarządzie frakcji, biznesu... przez dość krótki czas nawet byłem na randze support. Majątek mam, jaki mam, ale cieszę się głównie z najważniejszej rzeczy, jaką osiągnąłem na tym serwerze - znajomości. Bez pracowników frakcji, nawet tych byłych, oraz innych osób, jakie bardzo dobrze znam dzisiaj, już by mnie tu nie było i nie rozmawialibyśmy o tych tematach. Łączny czas, jaki spędziłem to około 1600h. Czy jestem z siebie zadowolony? Myślę, że tak. Jestem spełniony.

Dudziak: Nie żałujesz przegranych godzin? Nie wolałbyś spędzić ich w inny sposób niż gra komputerowa?
Tadziu:
Czy żałuję spędzonego czasu na grze... pewnie, zawsze mogłem to wykorzystać w inny, a nie taki sposób. Aczkolwiek gdyby nie ten czas nie wiadomo, jaki dziś bym był, główne moje cechy to cechy nabyte właśnie poprzez częste rozmowy ze znajomymi. Na 100%, gdybym mógł cofnąć czas, wykorzystałbym go na przede wszystkim dla rodziny, znajomych. Cóż, dla mnie dość trudne pytanie... I żałuję i nie. Z drugiej strony mam przynajmniej co wspominać :).

Dudziak: Może chciałbyś podzielić się jakimiś radami dotyczącymi serwera dla nowszych Graczy?
Tadziu:
Przede wszystkim, jeśli chcecie się czegoś dorobić na tym serwerze, to zróbcie to w taki sposób, by inne osoby mogły dostrzec, że wam na czymś zależy, np. dostanie się do frakcji. Najlepiej być graczem, który jest spokojny, nie odwala a jak już to z głową. Wszystko zależy od was. Inaczej się patrzy na osobę, która ma przykładowo 2 kary serwerowe, przez okres załóżmy 500h, a inaczej, gdy osoba ma 50 kar przez okres 100h (nikogo nie chcę w tym momencie urazić). Natomiast, jak najlepiej zacząć grę? Na zwykłej pracy dorywczej. Nabicie LP pozwoli wam w późniejszym czasie na inne prace dorywcze, w których będziecie mogli więcej zarobić, no i przede wszystkim inni gracze też na was inaczej spojrzą.

Dudziak: To już koniec moich pytań, chciałbyś coś dodać, może kogoś pozdrowić?
Tadziu:
Tak, chciałbym tu pozdrowić takie osoby, jak @Fl0dy., @Marcysia, @Aza*, @murzek, @Skansen @badi1920 i przede wszystkim resztę osób, które znam, pracowników frakcji, którzy nie zostali tutaj przeze mnie wymienieni. Dziękuję za wywiad :).

Dudziak: Pozdrawiam również, a Tobie życzę dalszych sukcesów we frakcji, jak i na serwerze!

zELwXNJ.png

Serdecznie dziękuję za przeczytanie wywiadu. Zapraszam do podzielenia się swoimi ocenami poprzez komentarze oraz reakcje!

zarzad.png

flvn7IF.png

Edytowane przez Dudziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin