Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na NFZ


Akano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, NFZ napisał:

Do auta da się wsiąść po założeniu blokady, a na moim SS'sie widać wyraźnie, że Cie w nim nie było, więc się nie ośmieszaj.

 

Ale w chwili obecnej sam się ośmieszasz wmawiając mi i idąc w zaparte że byłeś w połowie akcji RP, co Ci udowodniłem że jest nieprawdą i widać również to w logach i na SS, to zmieniłes temat na to że jestem dzieckiem. a z resztą co ja będę się kłócił z Akademikiem SARA, przecież SARA to Panowie i władcy serwera, otóż nie. Gdybyś nie wszedł w zaparte że wsiadłem w połowie twojej akcji RP to byłem w stanie anulować skargę, ale skoro idziesz w zaparte i ani SS ani logi Cię nie przekonują to w takim razie czekamy na zarząd. 

 

P.S. Dziękuję za odmłodzenie mnie o 10 lat. Pozdrawiam.

Edytowane przez Akano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NFZ napisał:

Dlaczego akurat o 10 lat? Oh... what ever, nie dogadamy się

no odejmij sobie 10 lat i wyjdzie Ci kiedy byłem dzieckiem, nie obrażam się za to ponieważ mnie odmłodziłeś, nie postarzyłeś. Jeżeli chcesz coś dalej wyjaśniać to zapraszam na strefe frakcji albo na kanał PUBLICZNY, lub na PW.

5 minut temu, NFZ napisał:

Skąd takie podejrzenie?

skąd takie podejrzenie?? ,,Jak dorośniesz, to będziesz rozumiał takie rzeczy i skończysz łapać za słówka.", tak jak pisałem wyżej cytat, jeżeli chcesz coś wyjaśniać to zapraszam albo Strefa Frakcji, albo kanał PUBLICZNY albo Prv na forum.

Edytowane przez Akano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Akano napisał:

Ale w chwili obecnej sam się ośmieszasz wmawiając mi i idąc w zaparte że byłeś w połowie akcji RP

Powiedziałem już, że nie mówiłem stricte o 50% odgrywania danej akcji, tylko o to, że zacząłem odgrywanie, a ty wsiadłeś do auta, ale dalej tego nie rozumiesz i będziemy to tak mielić w kółko i w kółko i koniec końców i tak nic z tego nie zrozumiesz. Będziesz czytał tą odpowiedź 20 razy, ale nie zczaisz co jest pięć.

 

3 minuty temu, Akano napisał:

to zmieniłes temat na to że jestem dzieckiem

Nic takiego nie powiedziałem.

 

4 minuty temu, Akano napisał:

a z resztą co ja będę się kłócił z Akademikiem SARA, przecież SARA to Panowie i władcy serwera, otóż nie

Tak jak powyżej, mówisz, że nazywam cie dzieckiem, mimo że nic takiego nie napisałem. Mogę teraz zachować się tak jak ty i napisać, że obrażasz mnie mówiąc że jestem akademikiem, bo według ciebie jestem gorszy. Ale to jest właśnie twoje podejście.

 

6 minut temu, Akano napisał:

P.S. Dziękuję za odmłodzenie mnie o 10 lat.

???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Akano napisał:

no odejmij sobie 10 lat i wyjdzie Ci kiedy byłem dzieckiem

Ale dzieckiem możesz być mając 5 lat, a możesz być dzieckiem mając 50 lat, z czym wyjeżdżasz...?

 

3 minuty temu, Akano napisał:

nie obrażam się za to ponieważ mnie odmłodziłeś

Dalej nie wiem o co ci chodzi. Nie pisałem, że odmładzam cie o 10 lat, ani nic z takich rzeczy. Zachodzisz za daleko.

 

4 minuty temu, Akano napisał:

ak jak pisałem wyżej cytat, jeżeli chcesz coś wyjaśniać to zapraszam albo Strefa Frakcji, albo kanał PUBLICZNY

Dobra, bo zaczynam sobie współczuć, że muszę z tobą pisać. Lepiej, żebyśmy tutaj zakończyli i czekali na dalszy rozbieg zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NFZ napisał:

Powiedziałem już, że nie mówiłem stricte o 50% odgrywania danej akcji, tylko o to, że zacząłem odgrywanie, a ty wsiadłeś do auta

Powiedziałeś że w połowie Akcji RP, połowa 100% to jest 50%, gdybyś powiedział ze na początku akcji RP, tuż po założeniu blokady to bym się zgodził, ale szedłeś w zaparte że w POŁOWIE akcji RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Akano napisał:

Jeszcze taka sprawa, czy jesteś w stanie mi udowodnić to w postaci SS że odgrywałeś akcję RP w postaci wciągania blokady ze schowka??

Czy jesteś w stanie mi udowodnić to w postaci SS, że nie odgrywałem akcji RP w postaci wyciągania blokady ze schowka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Akano napisał:

Powiedziałeś że w połowie Akcji RP, połowa 100% to jest 50%, gdybyś powiedział ze na początku akcji RP, tuż po założeniu blokady to bym się zgodził, ale szedłeś w zaparte że w POŁOWIE akcji RP.

Brawo! Tak jak mówiłem. Wciąż nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NFZ napisał:

Brawo! Tak jak mówiłem. Wciąż nie rozumiesz.

Bo nie rozumiem, nie wytłumaczyłeś mi to nie rozumiem, zwłaszcza że ja nie myślę już po około 48h bez snu.

3 minuty temu, NFZ napisał:

Czy jesteś w stanie mi udowodnić to w postaci SS, że nie odgrywałem akcji RP w postaci wyciągania blokady ze schowka? :)

Nie, ale jestem w stanie udowodnić, że nie była to połowa akcji RP, tylko tuż po założeniu blokady, gdzie w momencie, gdy wsiadłem, postanowiłeś pobiec do lawety i ją przestawić, a że parking jest strasznie krótki (nie ma po drugiej stronie) to jakoś się wciskałem, również nie utrudniał mój pojazd ruchu pieszych, bo było zachowane +/- 1.5 metra, jedynie mógł ruch kołowy, ale jak inny stał centralnie na wysokości bramy to wy jako SARA, nie zabraliście go, mimo iż stał centralnie na wyjeździe w linii prostej, ale nie zagłębiajmy się w inne osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Akano napisał:

również nie utrudniał mój pojazd ruchu pieszych, bo było zachowane +/- 1.5 metra

To nie jest real life i nie wszystkie przepisy są takie same jak w polskim KRD. Każde pozostawienie pojazdu poza wyznaczonym parkingiem wiąże się z holowaniem i nie musi tam być zakazu zatrzymywania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin