Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dyskusja nt wyników na supportera - Październik 2015


Fafus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paul_Powell nie wiem ja go można wybrać odwalal i wgl, w ogóle wyniki sa chore, fafus ty powinneś być starasz sie a np paul_powell rzadko kiedy na serwie.. ja mam 13 lat, troche odwalam ale komendy znam.. i ogarnał bym lepiej co niektórzy starsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem może, co swoim skromnym zdaniem sądzę:

FaceTQ - powiem to, co wszyscy wiedzą - bo wszyscy wiedzą, że on musiał się dostać :D Ale sądzę, że jednak on obok Jacki jest najlepszym wyborem na to stanowisko.
Flou - nie wiem o nim zbyt wiele, oby się sprawdził w rapsach.
Michal5505 - jak wyżej.
Szender - on ogarnia, myślę, że się sprawdzi.
jacka997 (Jacka) - według mnie najlepszy wybór - ogarnięty, uczciwy, wie o co chodzi, na pewno się sprawdzi.
Paul_Powelll - ...
Verki - jest ok, chociaż na suppie nwm jak sobie poradzi.
D@rek - starał się bardzo, chyba zasłużył.
Nukill - świetny ziomek, ogarnia, ma poczucie humoru - również dobry wybór.
BartekZRK - hmmm, no nwm, zobaczę go w akcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim większość wybranych to koledzy z SAPD , lecz jestem troszeczkę zawiedziony tym że po raz 1 nie dali osob na okres próbny bo próbuje w każdej rekrutacji i dam sb rękę uciąć , że byłem w tej 23 wybranej i naprawde mi zależało , lecz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma . Spróbujemy następnym razem aż do skutku bo to rzecz którą pragnę najbardziej na 4life . Jeszcze raz gratulacje a szczególne dla FaceTQ , Szender , BartekZRK , Michal5505 oraz Flou ziomeczki cieszę się waszym szczęściem . 

 

Czekam do listopada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Paul się dostał, szczerze jego wybór jest najgorszym jaki może być.. Odwalal a teraz dostaje suppa, nonsens.. Jedyna osoba, która nie powinna się dostać na te rangę, w jego miejsce powinien się dostać kochany PROPAGANDA <33

 

A reszta osób to dobry wybór.

 

Podpinam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin