Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dyskusja nt wyników na supportera - Październik 2015


Fafus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kubson, raczej nikt nie wie co znaczy "Gałązka" kierowane do ciebie prócz znajomych, więc nie wiem co znów wyjeżdżasz z Kodeksem Karnym. Co do tego, że odwalaliśmy - raczej nie wiesz co w tym czasie robił ZbyKlon... znamy mnóstwo przekrętów i naprawdę wiele plotek o nas. To, że pozwoliliśmy dawnym pracownikom na to, co zrobili, miało większy sens - ale o tym mogę ci opowiedzieć prywatnie.

Co do "cebulaków" to jednak twoje zdanie miało 2 sensy - albo wyliczasz nas oddzielnie, albo szufladkujesz do tej grupy "CebulaxPompa".

Teraz każdy się domyśla, lecz to co zrobiliście, szczerze było głupie.. Mieliście tu wszystko, frakcje, hajs, przyjaciół, rangi na serwerze i zamiast odejść prawilnie i zgodnie z zasadami odwaliliście.. Trudno.. Było minęło, lecz mam nadzieje że w majinkruufta pogramy czasem xD 

 

 

--------------------------

To było ostatnie zdanie, zamykam morde i elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zawiedziony bo to juz któreś rekru z którego nic nie wyszło ale to administracja wybrała te osoby i dlaczego spinacie . Dlatego ze się nie dostaliście wiem też mi jest źle z tym bo czułem ze mam spore szanse lecz tak już w życiu bywa może następnym razem ale u mnie to już chyba z 5 następny raz :) :c dajcie szanse nowym supportom jak się nie sprawdza przyznam wam racje ale narazie po co spinac dostali szanse to się okaże w przyszłości jak im będzie szło

 

Czekamy do listopada może wtedy się uda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin