Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dyskusja nt wyników na supportera - Październik 2015


Fafus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matko czy wy nie rozrozniacie bana za cbk od oszustwa? Wisiałem Nukillowi pieniądze dostałem bana za cbk / nieslusznie za rozdawanie majatku i nie bylem wam w stanie tego oddac bo mialem bana, a ty napisałeś skarge i Ci oddali lecz wiesz ze po ub bym Ci to oddał. Oszukać tzn. wziac i uciec. 

 

A z Kacprem nie miałem nic wspolnego i prosze mnie do niego nie mieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ? Przedstawię opinie na temat kilku osób.

 

1- FaceTQ - Ogromny spinacz , zaczynając rozmowę z nim nie da się normalnie pogadać pożartować bo zaraz zaczyna się spina z nim. Według mnie danie mu rangi nie było mądra decyzją. Przez niego na czacie supporterskim zaczną się jeszcze gorsze spiny i kłótnie :)

 

Flou- Spoko typek , myślę ze należy mu się ta ranga.

 

Michal5505 -  Nie znam go = nie oceniam.

 

Szender- Em ... Spoko jest ale sprzeciwił się 4life i pobiegł na serwer warhuśia , potem dostał UB i supporta ;_;  Ale tak to dość ogarnięty

 

jacka997 (Jacka) - Nie znam go = nie oceniam 

 

Paul_Powelll - Brak komentarza ... Wyzywał 4life i poszedł na serwer warhuśia , potem dostał Supporta "Mindfuck" ;) Jego dostanie się było czymś śmieszny wręcz.

 

Verki - Spoko typek , miły i CZASAMI ogarnięty :P

 

D@rek - Stara elita ... Wybranie jego było bardzo dobrą i przemyślaną decyzją , pomocny , ogarnięty , ogromny staż.

 

Nukill - To samo co pan u góry :)

 

BartekZRK - Nie znam , kolega z SAPD. Jak połowa innych osób co się dostała do rekrutacji ... :)

 

Według mnie na range zasłużyła stara ekipa ... 'Filip' , 'MikotoCross'  Grają tu prawie od początku, próbowali bodajże jak dobrze mówie 14 raz ? To jest śmieszne :) Myślę że lepiej się znają na serwerze i z ekipą  A nie ci co się dostali :)

 

Moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ? Przedstawię opinie na temat kilku osób.

 

1- FaceTQ - Ogromny spinacz , zaczynając rozmowę z nim nie da się normalnie pogadać pożartować bo zaraz zaczyna się spina z nim. Według mnie danie mu rangi nie było mądra decyzją. Przez niego na czacie supporterskim zaczną się jeszcze gorsze spiny i kłótnie :)

 

 

 Też tak sądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym trafem był Jacka oraz Nukill, można im ufać ( wiem co mówię )

natomiast dziwi mnie fakt że paul się dostał, nie ze mam coś do niego ale po prostu mnie to dziwi.

Kolejny dziwny fakt jest taki że tyle osób z SAPD się dostało, no ale cóż.

 

Jedyny co mogę napisać GZ nowi, oraz innym powodzenia w następnych rekrutacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy, nie wiemy przecież jacy oni będą po tym, jak tą rangę otrzymają. Niestety jest tak, że gracz który zostanie zmienia się, jest inny niż za czasów rangi gracz, 75% supportów jest inna niż za czasów gracza, nie zauważyliście tego? Są osoby, które po otrzymaniu rangi nie zmieniły się np Lukos, BezCenzury , można na nich liczyć w każdej chwili, są po prostu idealni na tą rangę.

 

Co do osób wybranych, trzeba wierzyć że się zmienią, tyle że nie na gorsze, lecz na lepsze. Widziałbym na Supporcie jeszcze parę innych osób, tak jak kolega wyżej napisał, Filip, Mikoto , są to osoby które na to zasługują, niestety liczba osób jest ograniczona i trzeba się do tego i do decyzji Administracji RCON przystosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin