Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dyskusja nt wyników na supportera - Październik 2015


Fafus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FaceTQ. - Jest Spoko,dużo z nim grałem gadałem.Jak dla mnie dobry wybór ogarnia w SAPD i mam nadzieje,że ogarnie Suppa i tego mu życzę :D


 


 


Flou - Flou prawilna mordeczka.Jak wyżej idealny wybór 


 


 


Michal5505 - Michał świetny gość.Pomocny można pożartować jak i poważnie pogadać.Dobry wybór


 


 


Szender - Mało znam szendera ale spoko ziomek tyle ile go znam nie długo ale jak dla mnie spoko.


 


 


jacka997 - Byliśmy razem w organizacji.Świetny pomocny ogarniety i dobry doradca.


 


 


Paul_Powelll - Ludzie hejtują go że nie ogar itp.Ja nie znam nie wypowiadam się zobaczymy jak będzie się sprawował później można oceniać :D 


 


 


Verki - Fajny gościu z SPSA, pogadać sobie idzie.


 


 


D@rek - Nie długo znam cieżko mi określić ale jak Admini wybrali to znaczy że jednak Dobry ;)


 


 


Nukill - Nie znam praktycznie=nie wypowiadam się na temat okaże się później jaki będzie :D 


 


BartekZRK - Bartek ziomeczek z SAPD,pomocny,koleżeński miły.Również dobry wybór 


 


 


Jedni twierdza że się nie nadają na supp ale skoro Admini tak wybrali to jednak muszą się nadawać.Moja opinia na ich temat taka.


I nie okazujcie "bólu du*y" bo to wcale nie pomaga.Może byłem na liście osób na okres próbny może nie tego nie wiem ale jak byłem to nie okazuje bólu że oni się dostali i że Zbyk nie dał okresu próbnego.Trudno tak jest i tak będzie Zbyka serwer wiec on decyduje kogo chce.Powiem jeszcze że Ci co piszą podania w rekrutacjach  niech się nie poddawają ja się nie poddałem i za 2 razem do SAPD się dostałem teraz próbuje się dostać na supporta może dostane się w next rekru a może dopiero za 5 miesięcy.Czas pokaże jak będzie ale nie warto rezygnować próbujcie bo warto.


 


Jeszcze raz serdecznie chce pogratulować nowym supportom i życzyć sukcesów


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin