Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kończę swoją historie.....


patrix102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł ten moment gdy odejście z serwera stało się konkretne, zostawiam wspomnienia i przegrane godziny , przyjaciół i znajomych poznanych właśnie na nim. 
Chciałbym podziękować całemu zespołowi frakcji SAPD za szansę którą mi obdarowano, starałem się jak najlepiej wykonywać prace jaką mi dano wypełniać. Wszystkim Oficerom właśnie z tej frakcji dziękuje za przesłużone godziny, dni,miesiące. 
Moja rozgrywka na serwerze to jedyne 4 lata ale za to jakie lata. Dopiero pod koniec swojej kadencji na serwerze postanowiłem dać sobie szanse w PD lecz nie wierzyłem sam że wgl. się uda. Byłem do tego negatywnie nastawiony co przeistoczyło się w wielkie zdziwienie w momencie wyników. Radość, uśmiech na twarzy dawały mi wtedy we znaki.
Szczególne podziękowania jak i najlepsze słowa kieruje do osób z którymi spędziłem wiele chwil, czy to na służbie czy to grając poza służbą:
@BloodDGra z tobą czy to w MTA czy to w Apexa itd dość świetne chwile
 @VenomeQ To samo warto było pograć czy to w wota czy to w Apexa czy to w MTA.
 @QumiK^,^ Jak to mówią interes się kręci czy to ,,biznes is biznes,, ty wiesz co jest najlepsze i jak to rozkręcać
@CampeQ Pościgowe egzaminy z tobą to sama przyjemność!
@KubiXooN_2k19 Odwalaczu w TSA weź jeździj z gracją!XD
@HeBe Jak i ja to i ty i teraz jesteś w PD, wiara czyni cuda. 
@AdiSss Pamiętam ,, Cadet marzenie,,
@Blender. Strożoku wieczne S4 już się nie zobaczymy na akcji :(
@Verago. No lifie zacznij żyć! XD A tak serio szczęścia życze i sukcesów w PD!
@AdrixYT ale że ty się jeszcze trzymasz to szacun :)
Myślę że nie ma co tu więcej pisać bo i tak dużo nie przeżyłem ale mam do wspominać!
Wszystkim którzy mnie może i jakoś kojarzą z serwera życzę jak najlepiej i oby jak najdłuższej rozgrywki!
Jeszcze raz Narka!
Kłaniam się ,,Patrix102,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Pracownik jak Ty, to bez gryzienia się w język skarb.
Potrafisz wyszkolić nowe pokolenie w jeden księżyc.

Dzięki za wszystko co razem zrobiliśmy.
Dzięki za możliwość poznania Cię - jesteś naprawde w porządku. Trzymaj się i rób co robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin