Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Dawidosa


federer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sA1V9ix.png

Cześć! Z tej strony Redaktor @mambaa z Redakcji 4Life News.
Zapraszam Was do przeczytania wywiadu, którego udzielił mi Support @Dawidosa.

Miłego czytania!

GFwEpnU.png
tO7pDKq.gif
GFwEpnU.png

mambaa: Witam, z tej strony Redaktor mambaa z Redakcji 4Life News. Czy masz ochotę na udzielenie mi wywiadu?
Dawidosa: Witam, z tej strony Starszy Przewoźnik Dawidosa z Transport of San Andreas. Tak, z chęcią odpowiem na kilka twoich pytań.

mambaa: No i super! Zacznijmy od standardowego pytania, czy możesz opowiedzieć nam coś o sobie?
Dawidosa: No to zaczynając, mam na imię Dawid, pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego i tym roku kończę swoje 18 urodziny. Na co dzień uczęszczam do liceum ogólnokształcącego na kierunku społeczno-prawnym. Z zainteresowań mógłbym wymienić motoryzację, fotografię, jak i prawo. W swoim życiu miałem również krótki okres nauki w technikum o profilu informatycznym, lecz z tego zrezygnowałem, właśnie na rzecz prawa. Jestem osobą szczerą, pomocną, również otwartą na nowe znajomości, jak i na te stare, gdyż znajomi pełnią w moim życiu kluczową rolę.

mambaa: Co sprawiło, że zamieniłeś informatykę na rzecz prawa?
Dawidosa: Po ukończeniu gimnazjum chciałem się uczyć w kierunku informatycznym ze względu na to, że właśnie informatyka była taką moją małą sympatią, czy zainteresowaniem. Po tym, jak minęło pół roku, zauważyłem, że nauka w tym kierunku mi nie sprzyja, a z racji tego, że wielokrotnie uczęszczałem na spotkania z radcami prawnymi oraz udzielałem się w sprawach prawno-sądowych pomyślałem, czemu by nie spróbować swoich sił w tym kierunku? Od tamtej pory poszerzam swoją wiedzę w kierunkach humanistycznych, z zamiarem uczęszczania na studia prawne.

mambaa: Wspomniałeś też, że interesujesz się motoryzacją i fotografią, opowiedz nam, skąd wzięły się u Ciebie takie zainteresowania?
Dawidosa: Dobrze, no więc te dwa zainteresowania w moim życiu pojawiły się już długi czas temu. Zaczynając od motoryzacji, w wieku 6 lat miałem swój „pierwszy raz”, gdy siadłem za kierownicą samochodu. Strasznie polubiłem to uczucie, wraz z kolejnymi latami wsiadałem na pojazdy coraz większe gabarytowo. Zaczęło się także majsterkowanie przy własnych samochodach, drobne wymiany części oraz ich serwisowanie. Teraz odnosząc się do fotografii, źródło tej pasji pojawiło się mniej więcej w 2013 roku, wtedy to pierwszy raz na weselu miałem możliwość operowania kamerą, jak i aparatem. Za małego pokochałem to, w 2017 roku zainwestowałem większą sumę w tę pasję i od tamtej pory witałem jako fotograf na wielu przyjęciach, jak i uroczystościach. Nie uważam siebie jako wybitnego, lecz kilka nagród oraz wyróżnień w tej dziedzinie udało mi się uzyskać.

mambaa: Rozumiem, czy masz jakieś marzenia, bądź też cele, do których spełnienia dążysz?
Dawidosa: Marzenia... Miałem ich wiele, największym z nich na tę chwilę jest założenie własnej kancelarii prawnej w swoim województwie wraz z małą działalnością związaną w branży fotograficznej. Mniejszymi marzeniami może być kupno swoich wymarzonych samochodów z racji bycia sympatykiem motoryzacji, której zawsze będę oddany.

GFwEpnU.png
ztZNQfA.png
GFwEpnU.png

mambaa: Dobrze, przejdźmy teraz do życia serwerowego... Czy pamiętasz, kiedy oraz w jaki sposób trafiłeś na 4Life'a?
Dawidosa: Na serwer dołączyłem 25 sierpnia 2018 roku, a trafiłem na niego z polecenia mojego serdecznego przyjaciela. Do tamtego momentu całkowicie nie wiedziałem o istnieniu platformy, jaką jest MTA, a tym bardziej serwera 4Life. Długo wzbraniałem się z wejściem na serwer, bo nie wiedziałem, co tam zastanę, lecz po pierwszym wejściu całkowicie zmieniło się moje postrzeganie na ten temat. Szybko wczułem się w klimat gry, jak i całego serwera i czerpałem z tego dużo radości.

mambaa: Spędziłeś na serwerze już ponad 1800 godzin, jak wygląda sprawa z twoim majątkiem? Jakie posiadasz pojazdy? Czy jesteś w stanie je wycenić?
Dawidosa: Jak na ilość czasu, który spędziłem na serwerze, to mój majątek jest raczej skromny, bo wyceniam go na około 2,6kk. Na serwerze posiadam dwa pojazdy, mianowicie Elegy 2.2, które posiadam już przez prawie rok oraz Manane 1.4, której używam, gdy chce się zrelaksować wolną jazdą przez ulice San Andreas. Elegy wyceniam na około 1,2kk, z racji na tuning, jaki posiada, natomiast Manana jest autkiem, prawie że czystym poza małymi dodatkami i jej wartość to około 40k. Reszta majątku to pieniądze, które przechowuje w bankomacie.

mambaa: Nie taki skromny ten majątek. Na początku naszej rozmowy przedstawiłeś się jako Starszy Przewoźnik Dawidosa z Transport Of San Andreas, jak długo już jesteś w tej frakcji? Czy należysz do jakichś dodatkowych oddziałów?
Dawidosa: Tak, wszystko się zgadza. Do szeregów frakcji dołączyłem w kwietniu 2020 roku i pełnię w niej funkcję do dnia dzisiejszego. W tym czasie niestety musiałem odejść z frakcji na cztery miesiące z przyczyn prywatnych, lecz powróciłem do niej w połowie listopada tego samego roku i od tego momentu jestem w niej nieprzerwanie. Sprawa z oddziałami wygląda tak, że przynależę do dwóch, mianowicie do Eskorty VIP, która odpowiada za wynajem przejazdów limuzyną, jak i do Transportu Lotniczego, w którym przewozimy ludzi drogą powietrzną po całym stanie. Posiadam również ukończone dwa kursy, pierwszą pomoc przedmedyczną, jak i kurs na kierowanie autobusem.

mambaa: Czy jesteś członkiem jakiegoś z biznesów? A może planujesz dołączyć do jednego z nich?
Dawidosa: Na ten moment nie jestem członkiem żadnego z biznesów i raczej nie planuje tego zmieniać, ze względu na to, że przybyłoby mi jeszcze więcej obowiązków, przez co nie mógłbym przykładać się do niego z należytą sumiennością.

mambaa: Wspomniałeś o obowiązkach... W ostatnich wynikach rekrutacji na rangę Support mogliśmy ujrzeć twój nick, czego Ci serdecznie gratuluję! Jaka była twoja reakcja na tę wiadomość?
Dawidosa: A dziękuje Ci za gratulacje! Będąc szczerym, to po ujrzeniu wyników byłem zdziwiony, bo nie spodziewałem się, że do czegoś takiego mogłoby dojść, że miałbym okazję pełnić taką posadę. Niezwykle się cieszyłem, przez cały wieczór nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę!

mambaa: Pełnisz rangę Supporta już od kilku dni, czy twoja rozgrywka zmieniła się w jakimś większym lub mniejszym stopniu?
Dawidosa: Moja rozgrywka zmieniła się o jakieś 180°, zacząłem bardziej pomagać graczom oraz zdobyłem większe interakcje z nimi. Znacznie mniej czasu spędzam na służbie we frakcji, ze względu na to, że przez większość czasu staram pełnić się posługę supporta. Polubiłem jeszcze bardziej współpracę z innymi graczami, zwłaszcza w tych momentach, gdy mogę im pomóc, a nie tylko ostrzegać lub karać.

mambaa: W porządku. Jesteś członkiem organizacji Olimp, jak długo już tam jesteś i co nam możesz o niej powiedzieć? Jaka panuje u Was atmosfera?
Dawidosa: W organizacji Olimp jestem dopiero niecałe 1,5 miesiąca, więc dużo na jej temat niestety nie mogę powiedzieć. Jako organizacja mamy niezwykle dużo autek, tutaj każdy znalazłby coś dla siebie, a co do atmosfery, to nie mogę powiedzieć na jej temat nic złego, bo jest idealna.

mambaa: Czy chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze, a może czujesz się już spełniony?
Dawidosa: Raczej nie uważam się na serwerze za spełnionego, chciałbym bardzo zdobyć samochód, jakim jest Turismo, jest to takie małe serwerowe marzenie, by mogło stać wraz z moim Elegy. Chciałbym osiągnąć jeszcze wyższe rangi we frakcji TSA, gdyż zawsze chciałem w niej pracować i, gdy mam tę okazję, to nie chce jej zaprzepaścić. Na serwerze chciałbym osiągnąć swój zamierzony cel, a następnie „żyć w spokoju”.

mambaa: W takim razie życzę Ci powodzenia! Nasza rozmowa powoli dobiega końca, chciałbyś może kogoś pozdrowić?
Dawidosa: Dziękuje Ci bardzo! A pozdrowić chciałbym oczywiście Ciebie za to, że chciałeś przeprowadzić ze mną wywiad, @zloty113 oraz @Frapis. Chciałbym także pozdrowić całą frakcję TSA oraz organizacje Olimp!

mambaa: Dziękuję Ci za miłą rozmowę oraz przyłączam się do pozdrowień! Trzymaj się!
Dawidosa: Siemka!

GFwEpnU.png

Mam nadzieję, że wywiad się Wam podobał, pozdrawiam!

aim11c8.png

Autoryzował: @Blender.

sA1V9ix.png

Edytowane przez mambaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin