Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

okrencik

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - okrencik ukarany przez LuKi16

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Login: okrencik

Serial: F467485BB44F51A2632C89B58747B783

Powód: Obraza członka administracji//Kubula

Nick osoby nakładającej bana: LuKi16

Data otrzymania bana: 2021-03-02 13:17:33

Długość bana: 2021-04-01 13:17:33

Opis sytuacji: Zaczęło się od tego, że zostało mi zabrane prawo jazdy z czym jak najbardziej się zgadzam, ponieważ nie jeździłem jak normalny człowiek i po prostu odwalałem. Po paru minutach od tego zdarzenia napisałem sobie na czacie dla "Beki": ,,admin lamus" po czym otrzymałem Bana.  Oczywiście rozumiem, że obraza administracji jest karalna lecz wydawało mi się że tak samo ja jak i  administrator przyjmie to do siebie z dystansem, gdyż na pierwszy rzut oka widać, że wiadomość nie została napisana by na poważnie obrazić administratora. 

Coś od siebie: Liczyłbym na zdjęcie blokady lub ewentualnie jej skrócenie, oczywiście przepraszam administratora za zaistniałą sytuacje, obrazę. Pozdrawiam :)

Odnośniki do poprzednich apelacji: brak to moja pierwsza

Edytowane przez okrencik
By LuKi16,

Uzupełnij wzór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz apelacje za 2 tygodnie, jeżeli byłeś w stanie zwyzywać osobę z Administracji, zapewne nie miałbyś problemu zwyzywać zwykłego gracza. Nie będziemy tolerować takiego zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności