Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News- Wywiad z Supporterem matvs.


Blender.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

flvn7IF.png

Witam, z tej strony Redaktor Naczelny @Blender. z Redakcji 4Life News. Dzisiaj chciałbym przedstawić wam wywiad, który przeprowadziłem z Supporterem @matvs..
Zapraszam do przeczytania!

zELwXNJ.png
b8LUIeW.gif
zELwXNJ.png
B-Blender.
m-matvs.

B: Witam, z tej strony Redaktor Naczelny Blender. z Redakcji 4Life News!
m: Witam!
B: Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
m: Jasne, pytaj!
B: Super, zacznijmy może, że na początku opowiesz nam coś o sobie?
m: Cześć, mam na imię Mateusz, w tym roku skończyłem moje 17 urodziny. Mieszkam w województwie kujawsko-pomorskim, a dokładniej w miejscowości Bydgoszcz. Uczęszczam aktualnie do 2 klasy technikum po gimnazjum, na profil - technik budowlany z innowacją projektowania komputerowego CAD. Głównymi moimi zainteresowaniami jest muzyka, informatyka, wykonywanie grafik komputerowych i granie na komputerze. Z wszystkich z nich, najbardziej jestem zafascynowanym grafiką komputerową, ponieważ sprawia mi to wielką przyjemność rozwijać się w tej dziedzinie, w jak największym stopniu. W wolnym czasie niezwiązanymi z moimi zainteresowaniami lubię wychodzić na dwór i spotykać się z moimi kolegami, czy koleżankami. Jestem miłą, opanowaną oraz pomocną osobą, lecz tak jak każdemu, może czasem żyłka pęknąć i wyjść z siebie, ale staram się tego jak najczęściej unikać i rozwiązywać problemy neutralnie, bez żadnych komplikacji.
B: Powiesz nam z czym wiążesz swoją przyszłość?
m: Hmm, jeszcze nad tym nie myślałem dokładnie, ale jeśli poszedłem na profil budowlany, to na pewno coś związanego z budownictwem, ale nie wiadomo, jak się życie potoczy.
B: Możesz nam powiedzieć jakie są twoje ulubione gry?
m: Aktualnie gram w Wiedźmina 1 i jestem pewny, że 2 i 3 część także sobie zagram, więc serdecznie polecam każdemu! A tak, jeśli chodzi o moje ulubione gry, które gram już wiele lat, to na pewno MTA, CS:GO i raz do czasu Minecraft.
B: Teraz może przejdźmy do kolejnego pytania, opowiesz nam o swoich początkach na 4Life?
m: Rozgrywkę na serwerze rozpocząłem, około 4 lata temu, więc nie wiele mogę powiedzieć. Powiem, że mi w pamięci zostało najbardziej, to stara praca magazyniera w BM, na której kiedyś każdy gracz zaczynał, ale mam jakiś sentyment do tego miejsca, ponieważ ta praca mówiła mi "Zostań, graj", więc zostałem i jestem już tu tyle czasu, a nie mniej.
B: Jaki posiadasz majątek na serwerze?
m: Każdemu może się wydawać, że 4 lata to pewnie majątek olbrzymi mam, lecz musimy zejść na ziemie.. Mój majątek wynosi ok. 2.000.000 PLN, jest to jak na taki czas, wręcz śmieszna kwota, ale dla mnie całkiem spora i na chwilę obecną, nie potrzebuję, żeby ją powiększać. W skład majątku wchodzi Bullet 2.2 FT bez nitra, na unikatowych lampach morskich oraz Moonbeam 1.8 PFT na lampach Ultramaryna.
B: Ile masz obecnie przegranych godzin? Czy nie żałujesz żadnej z nich?
m: Na serwerze mam przegrane ~2500 godzin, a czy żałuję ich? Ani sekundy przegranej, nie żałuję.
B: Chciałbyś jeszcze coś osiągnąć na serwerze?
m: Na pewno w jakimś sensie powiększać swój majątek, ale na chwilę obecną nie skupiam się na tym jakoś bardzo. Staram się bardziej rozwinąć pod względem bycia członkiem ekipy serwera oraz rozwinięciem Korpusu Grafików.
B: Możesz nam opowiedzieć coś więcej o swojej funkcji grafika w Redakcji 4Life News?
m: Moja funkcja w Redakcji, jako Grafik Naczelny opiera się głównie na przygotowywanie grafik dla Redaktorów, czy też dla zarządu innego typu pracę. Jakiś czas temu został stworzony Korpus Grafików, który robi graczom grafiki na gotówkę serwerową, a od jakiegoś czasu, współpracujemy z wieloma biznesami, do których także wykonuję grafiki.
B: Zdradzisz nam ile zajęło Ci dojście do takiego poziomu robienia grafik na jakim obecnie jesteś?
m: Zacząłem się uczyć robienie grafik, jakieś 3 lata temu, może nawet więcej. Trafiłem przypadkowo na jakiś filmik na YouTube z tworzeniem grafik. Na początku grafiki wykonywałem w programie GIMP, o którym pewnie wielu z was słyszało i używa. Po paru miesiącach robienia grafik w GIMPIE, postanowiłem wejść na troszeczkę wyższy poziom i dotąd wykonuje grafiki w Photoshopie, którym moim szczerym zdaniem jest łatwiejszy w obsłudze i ma wiele opcji, o których GIMP mógłby tylko marzyć. Do tego poziomu co aktualnie jestem, doszedłem poprzez regularne wykonywanie grafik sobie, czy innym. Po prostu uczyłem się na błędach, przy czym dobrze się bawiąc. Oczywiście na serwerze są ode mnie o wiele lepsi graficy, którzy by wykonali 10 razy lepszą pracę od mojej. Ale zawsze starałem się docierać do perfekcji i do tego, co dana osoba oczekuję na grafice, swoją determinacją postanowiłem spróbować swoich sił robienia grafik na 4Life i chyba udało mi się dojść do celu, a nawet nadto co chciałem osiągnąć.
B: Masz zamiar dołączyć do jakiejś frakcji w najbliższym czasie?
m: Na chwilę obecną, nie mam zamiaru. Jakieś 2 tygodnie temu odszedłem z frakcji TSA, która ma u mnie sentyment, więc nawet jakbym miał kiedyś do jakieś dojść, to tylko do tej.
B: Opowiesz nam jakie obowiązki ma support w ekipie serwera?
m: Co tutaj opowiadać, głównie to robienie reportów i pomaganie graczom. Support nie ma za wiele obowiązków, ale trzeba być systematycznym, w tym, co robisz i wykonywać to na 110%.
B: Jak się poczułeś jak dostałeś się do ekipy serwera?
m: Co czułem? Chyba to, co każdy, który się dostał. Szczęście, wiele pozytywnych emocji, że w końcu się udało i wybrali CIEBIE, a nie kogoś innego.
B: Możesz nam powiedzieć jak widzisz swoją przyszłość na randze serwerowej?
m: Na pewno awans w ekipie serwera, co jest obecnie celem chyba każdego w ekipie serwera. Z rangi nie mam zamiaru odchodzić w najbliższym czasie i w dalszym również, więc mam nadzieję, że po jakimś czasie uda mi się.
B: Opowiesz nam coś o swojej obecnej organizacji?
m: Wiele o niej mówią, że faworka, jak będę w Olimpie, to dostanę się na Support'a, szczerze to jak takie rzeczy czytam, to aż śmiać mi się chcę. Jak dołączyłem do tej organizacji, myślałem, że atmosfera będzie znikoma i że będzie napięta. Bardzo się myliłem i gdy poznałem wszystkie osoby, które są w organizacji, poczułem, że to naprawdę fajna i ciekawa organizacja, a nie, tylko żeby w niej być, bo jest za wielu uważana za najlepszą na serwerze. Bardzo serdecznie polecam każdemu graczowi, sił dostania się do organizacji, na pewno nie pójdą na darmo.
B: Zbliżamy się już do końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?
m: Na pewno chciałbym pozdrowić całą organizację Olimp, całą frakcję TSA, całą Redakcja 4Life News, a jeśli chodzi bardziej do graczy to: @stampii- @LuKi16 @Bilu. @L4MP3K @Ecstasy @Verago. @Franczesko. @pawelik001 @Szaleji @NVXER @Vixu @Wiesi3k. i oczywiście Ciebie!
B: Również dołączam się do pozdrowień i dziękuje Ci za udzielenie mi tego wywiadu!
m: Cała przyjemność po mojej stronie!

zELwXNJ.png

Dziękuje za przeczytanie tego materiału oraz życzę miłego dnia!


Xs5bvJr.png

flvn7IF.png

Edytowane przez Blender.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin