Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na P3r$ki oskarżony przez AmzeK


AmzeK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: P3r$ki
    Data i godzina zdarzenia: 03.03.2021 21:30 - 22:5
    Pełen opis sytuacji: Jadąc Easter Tunnel'em w San Fierro zostałem wezwany do zatrzymania przez funkcjonariusza Coherent, wraz z kolegą, który kierował pojazdem marki Huntley zatrzymaliśmy się na poboczu. Wysiadł pan funkcjonariusz i podszedł do naszego pojazdu, przywitał się, zapytał czy znany powód zatrzymania po czym odjechaliśmy. Rozpoczął się pościg, trwał około 10 minut, aż do momentu kiedy wjechaliśmy na DM, przejechaliśmy przez niego i wyjechaliśmy na drugim końcu, śledził nas helikopter, który namierzył nas jadących w stronę LV, wtedy mojego kolege wywaliło z gry (crash). Funkcjonariusze zgodzili się, aby poczekać na niego i wznowić pościg, wrócił kolega i tak się stało, tylko, że  tym razem ja przejąłem stery pojazdu. Znów wjechaliśmy na DM, na którym przebito mi jedną oponę, wysiadłem oraz podjąłem się ucieczki, przyjechała armatka wodna, która postaniowiła mnie obalać za każdym razem, wkońcu udało mi się wstać, przeskoczyć płotek i uciec. Uciekając zginąłem, zrespiłem się w innym miejscu, wróciłem spowrotem poprzez teleport na stręfę DM. Pobiegłem w stronę mojego auta, znalazłem okazję, gdzie nie było funkcjonariuszy w pobliżu owego auta, podbiegłem, biegnąc zauważył mnie funkcjonariusz P$rski, który próbował mnie schwytać,. został zabity przez innych graczy. Wsiadłem do auta i odjechałem, schowałem je i postanowiłem wrócić do mojego kolegi i odjechać w bezpieczne miejsce. Biegnąc w okolicach przechowywwalni dowiedziałęm się, że mój kolega został wsadzony poprzez PID, a chwilę później również i ja zostałem wsadzony przez PID, proszę mi wytłumaczyć dlaczego? nawet mnie nie zakuliście, podczas zatrzymania nie okazałem dowodu osobistego. Najbardziej mnie zdziwił powód zatrzymania w więzieniu, który brzmi następująco: Odmowa przyjęcia mandatu: Jakie mandatu ja się pytam? jakiego?! Nawet nie zdążył jeden kolega podać dokładnego powodu zatrzymania, a my odjechaliśmy, drugim tekstem powodu Był "Wjazd na DM" to akurat rozumiem, ponieważ faktycznie to zrobiłem. Przechodząc do sedna, proszę wytłumaczyć mi powód wsadzenia mojej osoby przez PID oraz powód więzienia pod tytułem "Odmowa przyjęcia mandatu". Dodam, że mój czas, który muszę odsiedzieć wynosi 107 minut.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Vrsb8r9.png

 


Ja, <AmzeK> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez AmzeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie PO II P3r$ki.

W swojej wypowiedzi napisałeś następująco:

58 minut temu, AmzeK napisał:

Uciekając zginąłem

Zapomniałeś wspomnieć w jaki sposób. Zabiłeś się celowo rzucając pod siebie granat. Dowód na to posiada Officer @NexiV. .

Godzinę temu, AmzeK napisał:

Biegnąc w okolicach przechowywwalni dowiedziałęm się, że mój kolega został wsadzony poprzez PID

Twój kolega został wsadzony przez PID z powodu złapania go.

Godzinę temu, AmzeK napisał:

Najbardziej mnie zdziwił powód zatrzymania w więzieniu, który brzmi następująco: Odmowa przyjęcia mandatu:

Zgodnie z naszym regulaminem, kiedy celowo się zabijesz, funkcjonariusz ma prawo wsadzić cię do więzienia przez PID. Co do powodu - jak to sobie wyobrażasz? Miałem Ci napisać kwotę mandatu na /pm i zapytać czy przyjmujesz? Wsadzając przez PID nie mam takiego obowiązku.

Z mojej strony to już wszystko. Teraz czekamy na odpowiedź zarządu.

Pozdrawiam,

Police Officer II P3r$ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P3r$ki napisał:

Uszanowanie PO II P3r$ki.

W swojej wypowiedzi napisałeś następująco:

Zapomniałeś wspomnieć w jaki sposób. Zabiłeś się celowo rzucając pod siebie granat. Dowód na to posiada Officer @NexiV. .

Twój kolega został wsadzony przez PID z powodu złapania go.

Zgodnie z naszym regulaminem, kiedy celowo się zabijesz, funkcjonariusz ma prawo wsadzić cię do więzienia przez PID. Co do powodu - jak to sobie wyobrażasz? Miałem Ci napisać kwotę mandatu na /pm i zapytać czy przyjmujesz? Wsadzając przez PID nie mam takiego obowiązku.

Z mojej strony to już wszystko. Teraz czekamy na odpowiedź zarządu.

Pozdrawiam,

Police Officer II P3r$ki

1. Zgadzam się z tym

2. Nie przypominam sobie, aby mówił mi na komunikatorze, że go złapano. Został wsadzony również przez PID.

3. Nawet jakbym się nie zabił to i tak bym uciekł | chłopie ja nawet nie wiedziałem, że jakiś mandat chcesz mi wlepić :_:. Nawet nie zostałem o niczym poinformowany tylko bezczelnie wrzucony do więzienia przez PID. 

4. Przecież wróciłem na DM po pojazd, usiłoweś mnie złapać, ale coś nie wyszło. Chyba zapomniałeś o tym wspomnieć ;D

Edytowane przez AmzeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AmzeK napisał:

4. Przecież wróciłem na DM po pojazd, usiłoweś mnie złapać, ale coś nie wyszło. Chyba zapomniałeś o tym wspomnieć ;D

Tak, po czym zaniechałem te działania, ponieważ już jeden z Officerów miał Cię wsadzić, aczkolwiek przypadło to mi, ponieważ tamten nie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P3r$ki napisał:

Tak, po czym zaniechałem te działania, ponieważ już jeden z Officerów miał Cię wsadzić, aczkolwiek przypadło to mi, ponieważ tamten nie mógł.

Przecież strzelałeś w moją stronę po czym prawdopodobnie ciebie ktoś zabił, a ja uciekłem, to jak zaprzestałeś działań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P3r$ki napisał:

Po czym zacząłem uciekać, bo dowiedziałem się, że ktoś już miał Cię wsadzać. Przy okazji zostałem zabity.

Wszystko opisane w skardze, nie ma co się przegryzać odpowiadając sobie na zdania. Czekam na wypowiedź zarzadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin