Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na P3r$ki - oskarżony przez f33vi


f33vi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @P3r$ki
    Data i godzina zdarzenia: 03.03.2021 21:30 - 22:5
    Pełen opis sytuacji: Jadąc Easter Tunnel'em w San Fierro zostałem wezwany do zatrzymania przez funkcjonariusza Coherent, wraz z kolegą, który był pasażerem. Jechaliśmy pojazdem marki Huntley zatrzymaliśmy się na poboczu. Wysiadł pan funkcjonariusz i podszedł do naszego pojazdu, przywitał się, zapytał czy znany powód zatrzymania po czym odjechaliśmy. Rozpoczął się pościg, trwał około 10 minut, aż do momentu kiedy wjechaliśmy na DM, przejechaliśmy przez niego i wyjechaliśmy na drugim końcu, śledził nas helikopter, który namierzył nas jadących w stronę LV, wtedy wywaliło mnie z gry (crash). Po ponownym dołączeniu do gry Funkcjonariusz @Ferdel1111 napisał do mnie na PM, czy chce kontynuować pościg. Oczywiście się zgodziłem. Tylko, tym razem stery pojazdu przejął kolega. Znów wjechaliśmy na DM, na którym przebito koledze jedną oponę, wysiadłem oraz podjąłem się ucieczki. Schowałem się za płotkiem, po czym przybiegł funkcjonariusz ze SWAT @Kiemon. i mnie zakuł, lecz po chwili został zabity przez moich kolegów którzy próbowali mnie "uratować". Ja 2 s później ponownie dostałem crasha gry. Uznałem, że nie ma sensu tego zgłaszać ponieważ jak martwy policjant może mnie zabrać do więzienia?   Odpaliłem ponownie grę i użyłem teleportu na dm. Tam zauważyłem dwa patrole policji którzy próbowali mnie złapać. Wbiegłem za żywopłot i po drugiej stronie czekał na mnie drugi kolega z którym odjechałem w stronę przechowalni. Po drodze wysiadłem z pojazdu i biegłem do kolegi który również brak udział w pościgu. W tym czasie kiedy biegłem zostałem wsadzony poprzez PID, a chwilę później również i mój kolega został wsadzony przez PID, proszę mi wytłumaczyć dlaczego? Podczas zatrzymania nie okazałem dowodu osobistego. Najbardziej zdziwił nas powód zatrzymania w więzieniu, który brzmi następująco: Odmowa przyjęcia mandatu + wjazd na DM + wpis x3: Jakiego mandatu??? Nawet nie zdążył jeden kolega podać dokładnego powodu zatrzymania, a my odjechaliśmy, drugim tekstem powodu Był "Wjazd na DM" to akurat rozumiem, ponieważ faktycznie to zrobiliśmy, lecz aby kogoś wsadzić do więzienia trzeba go najpierw złapać. Przechodząc do sedna, proszę wytłumaczyć mi powód wsadzenia mojej osoby przez PID oraz powód więzienia pod tytułem "Odmowa przyjęcia mandatu + wjazd na DM + wpis x3". Dodam, że mój czas, który muszę odsiedzieć wynosi ponad 3h.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

(Tutaj zostałem rozkuty nie będąc zakuty)

 [2021-03-03 22:07:08] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza P3r$ki.
[2021-03-03 22:07:08] [Output] : Ⓘ Powód: Odmowa przyjęcia mandatu + wjazd na DM + wpis x3


Ja, f33vi  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez f33vi
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie PO II P3r$ki.

W swojej wypowiedzi napisałeś:

58 minut temu, f33vi napisał:

Schowałem się za płotkiem, po czym przybiegł funkcjonariusz ze SWAT @Kiemon. i mnie zakuł, lecz po chwili został zabity przez moich kolegów którzy próbowali mnie "uratować".

Gdzie przyznajesz się do tego, że Officer Cię złapał.

58 minut temu, f33vi napisał:

zostałem wsadzony poprzez PID, a chwilę później również i mój kolega został wsadzony przez PID, proszę mi wytłumaczyć dlaczego?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Zgodnie z naszym regulaminem, gdy zostaniesz już złapany, funkcjonariusz ma prawo wsadzić cię do więzienia przez PID, nawet jeśli zostanie zabity. Z tego powodu zostałeś wsadzony przez PID.

58 minut temu, f33vi napisał:

proszę wytłumaczyć mi powód wsadzenia mojej osoby przez PID oraz powód więzienia pod tytułem "Odmowa przyjęcia mandatu + wjazd na DM + wpis x3".

Zadam to samo pytanie co Twojemu koledze. Jak to sobie wyobrażasz? Nie będę przecież pisał do Ciebie na /pm czy przyjmujesz mandat. Poza tym przy wsadzaniu przez PID nie mam obowiązku zadawania takiego pytania, bo nawet Cię przy mnie nie ma.

To tyle z mojej strony. Teraz czekamy na wypowiedź zarządu. 

Z poważaniem,

 

Police Officer II P3r$ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, P3r$ki napisał:

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Zgodnie z naszym regulaminem, gdy zostaniesz już złapany, funkcjonariusz ma prawo wsadzić cię do więzienia przez PID, nawet jeśli zostanie zabity. Z tego powodu zostałeś wsadzony przez PID.

Znalazłem regulamin na forum, nie ma nic tam o tym napisane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P3r$ki napisał:

Tutaj chodzi o nasz wewnętrzny regulamin.

Wasz wewnętrzny regulamin nie powinien mnie nawet dotyczyć. W nim powinny być zawarte zasady we frakcji np. zakaz używania niestosownych animacji. Nie powinien ingerować w osoby 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin