Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Hooded - oskarżony przez BollmeN


Radiola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Hooded
    Data i godzina zdarzenia:~12:25
    Pełen opis sytuacji:
Podczas akcji na dmie zabiłem policjanta Aquaz a on  w tym samym czasie trafił mnie paralizatorem, lecz nie zakuł mnie, ani inny funkcjonariusz. Po chwili zostałem wsadzony do więzienia przez  @Hooded
   za zabójstwo funkcjonariusza publicznego na służbie. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                [2021-03-04 12:26:20] [Output] : â’ľ PowĂłd: ZabĂłjstwo funkcjonariusza publicznego na sĹ‚uĹĽbie.
[2021-03-04 12:26:20] [Output] : â’ľ Czas, ktĂłry musisz odsiedzieć to 30 minut/y.                                                                                                                                                                                                                                           
  https://imgur.com/a/XKjATs2

 

 

Ja, BollmeN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez BollmeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym zostałeś wsadzony do więzienia Dillmore przez PID, ponieważ dokonałeś zabójstwa funkcjonariusza publicznego na służbie.

24 minuty temu, BollmeN napisał:

 Pełen opis sytuacji: Podczas akcji na dmie zabiłem policjanta Aquaz a on  w tym samym czasie trafił mnie paralizatorem, lecz nie zakuł mnie, ani inny funkcjonariusz. Po chwili zostałem wsadzony do więzienia przez  @Hooded
   za zabójstwo funkcjonariusza publicznego na służbie. 

[  § Funkcjonariusz, który zakuje lub sparaliżuje kogoś na strefie bezprawia, po czym zostanie zabity, ma prawo wsadzić taką osobę do więzienia za dane przewinienia.  ]

Czynność została wykonana zgodnie z regulaminem, to chyba wszystko ode mnie. Czekam na wypowiedź zarządu.


Z poważaniem,
Police Officer I Hooded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hooded napisał:

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym zostałeś wsadzony do więzienia Dillmore przez PID, ponieważ dokonałeś zabójstwa funkcjonariusza publicznego na służbie.

[  § Funkcjonariusz, który zakuje lub sparaliżuje kogoś na strefie bezprawia, po czym zostanie zabity, ma prawo wsadzić taką osobę do więzienia za dane przewinienia.  ]

Czynność została wykonana zgodnie z regulaminem, to chyba wszystko ode mnie. Czekam na wypowiedź zarządu.


Z poważaniem,
Police Officer I Hooded

Siema siema                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Proszę mi pokazać loga gdzie widać ze zostałem sparaliżowany przed zabójstwem policjanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 13:17, BollmeN napisał:

Proszę mi pokazać loga gdzie widać ze zostałem sparaliżowany przed zabójstwem policjanta.

Niestety nie da się tego udowodnić, gdyż skrypt wyświetlający informację o tym, że ktoś kogoś powalił/sparaliżował jest zepsuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin