Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na pracownika HUbi_ chwalony przez McOwiec


McOwiec.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: McOwiec
Nick osoby chwalonej: @HUbi_
Przebieg akcji: HUbi_ na moją prośbę oprowadził mnie po bazie, skrupulatnie tłumacząc co gdzie się znajduje i do czego służy, włącznie z zastosowaniem i wyposażeniem pojazdów. Dzięki jego postawie byłem w stanie dowiedzieć się wielu nowych rzeczy o sposobie działania frakcji.
Data i godzina akcji: Jakoś 2 albo 3 dni temu, w godzinach wieczornych
Dowody: Nie posiadam, aczkolwiek pisałem do w/w osoby 2 PW, jedno z przeprosinami z powodu wyrzucenia mnie z serwera z powodu NT, a drugie na temat działania Magazynu, także jakiś administrator może to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sedzik poszukałem w folderze screenshotów i jednak posiadam dowód:

https://i.imgur.com/M2Bc7uc.png

Screena zrobiłem podczas prezentacji dostępnych skinów.

Według daty zrobienia screenshota miało to miejsce 04.03.2021 o 17:05.

 

Od siebie dodam jeszcze, że większość wycieczki odbyła się podczas trybu S2, a S1 było włączane na chwilę tylko w celu otwarcia drzwi itp.

Pracownik HUbi_  także w międzyczasie monitorował obecną sytuację we frakcji , przez co wycieczka zakończyła się odrobinę przedwcześnie z powodu iż musiał wyruszyć na akcję, do której jako jedyny był uprawniony (służba przede wszystkim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin