Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Skipowsky Nieznajomy_9890,Nieznajomy_7236 - oskarżony przez ViP3R_


vapur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:  @Skipowsky  ,Nieznajomy_9890,Nieznajomy_7236

Data i godzina zdarzenia: Data 09.03.2021  godzina: 17:00-17:20

Pełen opis sytuacji: Szukam pościgu,następnie znalazłem takoowy @Quiet zaczął mnie gonić.Wszystko pięknie ładnie.Wjechałem na strefę dm,po czym wyjechałem.Dojechałem na bazę organizacji(Z LS do LV),auto postawiłem za baza a następnie wszedłem do interioru bazy i się schowałem (ŻADNEGO POJAZDU SAPD NIE BYŁO @Mietekk może zatwierdzić).Mija 10 minut,a SAPD JEST POD BAZA.Do bazy wchodzi jedna ekipa (przepraszam nie wchodzi,WBIEGA bez RP i celuje w moja stronę).Następnie wychodzi,i wchodzi nastepna ekipa (ta druga już RP).,Poprosiłem Pana Skipowsky o nicki osób "Nieznajomych",nie udzielił informacji.

1.Pytanie: Jakim Cudem mnie namierzyli? 

2.Pytanie :  Dlaczego zamiast sprawdzić terytorium OD RAZU PRZYSZLI PO MNIE ?

3.Pytanie : Czemu zawsze jest MUST WIN ?  Za każdym razem jak robię pościg,ucieknę NIE MA ZA MNĄ POJAZDU po chwili nagle wiecie wszystko.Bez sens i to ma być frakcja (która zajmuję się "RP",coś nie wydaje mi się skoro w rzeczywistości ludzi szukają miesiącami a nawet latami,a frakcja SAPD znajduje ludzi tak o,nie ma na DM to zamiast szukać to OD RAZU NAMIERZAJĄ NIE WIADOMO SKĄD.)

Liczę na odpowiedź na moje pytania Lidera Frakcji 

Dowód, który to potwierdza całe zajście:   (czat zblurowałem,ponieważ cenię prywatność organizacji,polecam sprawdzić logi) 

1.Pierwsza grupa która wchodzi bez RP (są to inne osoby co można poznać po nicku Nieznajomy_(inny kod)) https://imgur.com/a/lssalr3

2.Tutaj druga grupa (wbili do domu z RP,są to inne osoby) https://imgur.com/a/QBLVreX

Ja, ViP3R_ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję

 

Edytowane przez ViP3R_
Zdjęcie się nie wczytywało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Detective I Skipowsky.

Po dołączeniu się na pościg  pierwsze co zacząłeś się kierować w kierunku strefy DM (trasą obok byłego kuriera).Wjeżdżaliśmy ze skrzyżowania na dzielnice commerce wtedy spojrzałem na chat G gdzie twój pasażer napisał "SAPD DM" Wyjechaliście z dzielnicy commerce nastepnię zamiast zjechać na wjazd na autostradę to wyskoczyliście oczywiście nic nie odgrywając wjechaliście więc została zmobilizowana jednostka SWAT. po dojechaniu na miejsce (teren DM) sprawdziliśmy całą strefę nie było cię więc zezwoliłem na sprawdzenie ciebie w MDT gdyż wyskoczyłeś nic nie odegrałeś i można powiedzieć wleciałeś na tego DM. Jeżeli uważasz że tak nie zrobiłeś czekam na film z całego pościgu.Następnię wyskoczyła lokalizacja udał się nasz helikopter który zauważył że pasażer wyszedł z interioru. (kierowcą był @Paul2eu) Więc przyjechaliśmy na miejsce sprawdziliśmy teren parkingu  oraz teren za domem wtedy podjąłem decyzję aby jedna jednostka weszła sprawdziła czy jesteś w interiorze ( w celu sprawdzenia czy nie będziemy odgrywać RP sami ze sobą) Po sprawdzaliśmy miejsca następnie udaliśmy się do  pomieszczenia w którym się znajdowałeś zakuliśmy cię oraz wsadziliśmy do radiowozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,mam za slaby pc nie nagrałem filmu.

Zacznijmy od tego 

25 minut temu, Skipowsky napisał:

Następnię wyskoczyła lokalizacja udał się nasz helikopter który zauważył że pasażer wyszedł z interioru.

Ja rozumiem wszystko,ale szanujmy się...osoba wychodzi z interioru.To po pierwsze J A K ją namierzyliście?To baza organizacji,zwabiliśmy was na strefe,spedziliscie tam czas,a mówisz teraz ze namierzyliście osobę na drugim końcu mapy ? To brzmi komicznie.Podobnież frakcje są pod RolePlay.Uważasz ,że RP jest złapanie gracza na drugim końcu mapy? 

 

25 minut temu, Skipowsky napisał:

Więc przyjechaliśmy na miejsce sprawdziliśmy teren parkingu  oraz teren za domem wtedy podjąłem decyzję aby jedna jednostka weszła sprawdziła czy jesteś w interiorze

Okej wszystko jasne,ale dlaczego do mnie celowali i od razu do mnie wbili a nie sprawdzili reszty pokoi? To jest RP?Wbiliście do mojego pokoju nie pątrzac innych 

Edytowane przez ViP3R_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ViP3R_ napisał:

Wybacz,mam za slaby pc nie nagrałem filmu.

Zacznijmy od tego 

Ja rozumiem wszystko,ale szanujmy się...osoba wychodzi z interioru.To po pierwsze J A K ją namierzyliście?To baza organizacji,zwabiliśmy was na strefe,spedziliscie tam czas,a mówisz teraz ze namierzyliście osobę na drugim końcu mapy ? To brzmi komicznie.Podobnież frakcje są pod RolePlay.Uważasz ,że RP jest złapanie gracza na drugim końcu mapy? 

 

Okej wszystko jasne,ale dlaczego do mnie celowali i od razu do mnie wbili a nie sprawdzili reszty pokoi? To jest RP?

1.Okej są pod RP ale jeżeli ty nie odgrywasz RP to nie oczekuj od nas RP?  tak "jak kuba bogu tak bóg kubie" Odwalasz na pościgu i gdy złapiemy cię mówisz RP????? a gdzie było twoje RP? nic nie odgrywałeś tylko jechałeś w tą strefe DM 

2. Sprawdziliśmy  pokoje zaczeliśmy od  dołu sprawdziliśmy to potem przeszliśmy na górę gdzie cię tam znaleźliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Skipowsky napisał:

tak "jak kuba bogu tak bóg kubie" Odwalasz na pościgu i gdy złapiemy cię mówisz RP????? a gdzie było twoje RP? nic nie odgrywałeś tylko jechałeś w tą strefe DM 

Po pierwsze,wytłumacz mi co dla was jest oDwAlAnIeM?Gdybym odwalał prawko bym dostał,bym was pitował itd.Co uważacie za Odwalanie 

2.Jeden pokój u góry, a były 3.Zacznijmy od tego,jesteście frakcja RP? Mi sie wydaje ,że tak i powinniście sprawdzić 3 pokoje nie jeden,ktoś może odegrać ze bomba w drugim pokoju.Ale standardowo MUST WIN.Moim zdaniem to jest nie w porządku.Skoro uważacie ,że odwalałem to czemu wy nie macie za grosz honoru robić RP? 

3.Nie brałem potem udziału w RP ponieważ wy nie robiliście RP i nie pokazywaliście jakiegokolwiek sensu z waszej strony.

4. Odwalanie... (chyba nigdy nie widziałeś odwalania)

Edytowane przez ViP3R_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ViP3R_ napisał:

Po pierwsze,wytlumacz mi co dla was jest oDwAlAnIeM?Gdybym odwalal prawko bym dostal,bym was pitowal itd.Co uwazacie za Odwalanie 

2.Jeden pokoj u gory, a byly 3.

Wyskakiwanie z dużysz odleglości nie odegraniem tego z taranowanie lub uderzeniem w rzecz również nie odegraniem tego.

2.Kurde następnym razem będziemy w kamień papier nożyce grali z jednostką SWAT który pokój wybieramy to  wybraliśmy losowy i byłeś

Edytowane przez Skipowsky
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Skipowsky napisał:

Wyskakiwanie z dużysz odleglości nie odegraniem tego z taranowanie lub uderzeniem w rzecz również nie odegraniem tego.

Dobrze,a może chciałem tak zrobić jak w scenach filmu akcji. Jakie taranowanie lub uderzanie ?

 

4 minuty temu, Skipowsky napisał:

Kurde następnym razem będziemy w kamień papier norzyce grali z jednostką SWAT który pokój wybieramy to  wybraliśmy losowy i byłeś

Najwyraźniej tak było już teraz.

Edytowane przez ViP3R_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.03.2021 o 19:22, ViP3R_ napisał:

Po pierwsze,wytłumacz mi co dla was jest oDwAlAnIeM?Gdybym odwalał prawko bym dostał,bym was pitował itd.Co uważacie za Odwalanie 

Nie zawsze za odwalanie na pościgu otrzymuje się zakaz prowadzenia pojazdów.

Odwalałeś, nie grałeś RP, funkcjonariusze mieli prawo sprawdzić Twoją lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin