Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Giełda LV - pomysłu FRIXO


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Elo, nie dawno zauważyłem że zaczęto robić Giełde w Las Venturas.


A więc, żeby nie być obojętnym, postanowiłem sprawdzić się kolejny raz w mappowaniu, i przygotować, i przedstawić wam mój pomysł na Giełde w Las Venturas, - A więc zaczynajmy!


Giełda, oczywiście, będzie znajdowała się w Las Venturas, będzie ona polożona, moża powiedzieć nie opodal Spawnu w Las Venturas, jest to około, 50-100 metrów? W moim projekcie, postanowiłem, że nie będę usuwał ŻADNYCH obiektów, a zrobię już z gotowej mapy. Giełda znajduję się w tym oto miejscu:


1.POŁOŻENIE GIEŁDY W LAS VENTURAS:


6FPnU2v.png


ZIELONYM - GIEŁDA LV


BRĄZOWYM - SPAWN LV


Tak jak już pisałem, jest to zaledwie 50-100 metrów od spawnu :).


W moim projekcie zawarłem nie typowy rodzaj poruszania się po nim, ponieważ marker w którym ustalalibyśmy ceny, znajdował by się po lewej stronie, a więc poruszanie się autami/motorami przebiegało by zgodnie ze wskazówkami zegara.


Do mojego projektu dodałem również specjalną giełdę przeznaczoną dla motorów. Dlaczemu? A no dlatemu, że zazwyczaj na giełdzie, pojawiają się również Motory, które zajmują, około 1/5 miejsca, które mógł zająć pojazd.


Dobra, koniec pisania, zapraszam was do oceniania, komentowania, i jeśli się spodobało, strzel lajkiem :P. Dowicześć!


FOTOGRAFIE:


http://imgur.com/a/sGtvS


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Straszny szajs..15 minut roboty + markery robi się skryptowo a nie Map Edytorem chodzi mi o te co ustalają cene

Przynajmniej nie jest to otoczenie jakiegoś parkingu jakąś czarną bramą, i dodanie jakiegoś gate'a 2 razy większego niż te czarne bramy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin