Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kelly - oskarżony przez baziu


baziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Kelly
    Data i godzina zdarzenia: 13 marca 2021, około godziny 20.
    Pełen opis sytuacji: Witam, dzisiejszego wiosennego dnia w godzinach wieczornych stałem przy strefie bezprawia, i oglądałem pracę policjantów, w pewnym momencie 1 funkcjonariusza zabili. Po chwili wyżej dany funkcjonariusz bez żadnego powodu zaczął strzelać we mnie, co było skutkiem zgonu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

 


Ja, baziu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez baziu
Poprawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Detective I Kelly, San Andreas Police Department.

To tak, zacznijmy od regulaminu,

11 minut temu, baziu napisał:

Ja, baziu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Skoro Pan się z nim zapoznał to przedstawiam następujące punkty:

1. W pewnych sytuacjach, dowody, które ukazują tylko urywek akcji, moment w którym ujawniona jest "wina" funkcjonariusza wykluczając wcześniejsze poczynania twórcy wątku nie są brane pod uwagę. 

2. Gracz, zatwierdzając wysłanie skargi oznajmia, iż zapoznał/a on/a się z zasadami odnośnie skarg oraz przedstawił/a on/a samą prawdę, naginanie jej oraz zmienianie wersji zdarzeń jest zabronione.

11 minut temu, baziu napisał:

Po chwili wyżej dany funkcjonariusz bez żadnego powodu zaczął strzelać we mnie, co było skutkiem zgonu.

Zostałem przez Pana przejechany celowo gdy opuściłem tylko swój radiowóz, z tego też powodu poczułem się zagrożony i użyłem w stosunku do Pana osoby broni palnej w celu odparcia zamachu na moje życie/zdrowie do czego miałem prawo.

Na nagraniu widoczny jest sweeper który również przejeżdżał mnie wielokrotnie. Proszę zatem nie kłamać że nie miałem powodu do strzelania w Pana i ukazać całe nagranie a nie wyciętą jedynie część na Pana korzyść. Z wyrazami szacunku Detective I Kelly.

Chciałbym dodać jeszcze że jako funkcjonariusz z wieloletnim stażem i wysokim stanowiskiem nie używam broni palnej od tak, posiadałem ku temu powód którego Pan na filmie już nie zamieścił, pozdrawiam.

Edytowane przez Kelly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kelly napisał:

Witam, Detective I Kelly, San Andreas Police Department.

To tak, zacznijmy od regulaminu,

Skoro Pan się z nim zapoznał to przedstawiam następujące punkty:

1. W pewnych sytuacjach, dowody, które ukazują tylko urywek akcji, moment w którym ujawniona jest "wina" funkcjonariusza wykluczając wcześniejsze poczynania twórcy wątku nie są brane pod uwagę. 

2. Gracz, zatwierdzając wysłanie skargi oznajmia, iż zapoznał/a on/a się z zasadami odnośnie skarg oraz przedstawił/a on/a samą prawdę, naginanie jej oraz zmienianie wersji zdarzeń jest zabronione.

Zostałem przez Pana przejechany celowo gdy opuściłem tylko swój radiowóz, z tego też powodu poczułem się zagrożony i użyłem w stosunku do Pana osoby broni palnej w celu odparcia zamachu na moje życie/zdrowie do czego miałem prawo.

Na nagraniu widoczny jest sweeper który również przejeżdżał mnie wielokrotnie. Proszę zatem nie kłamać że nie miałem powodu do strzelania w Pana i ukazać całe nagranie a nie wyciętą jedynie część na Pana korzyść. Z wyrazami szacunku Detective I Kelly.

Jak widać na nagraniu stałeś, i po chwili zacząłeś strzelać w sweepera oraz mnie. Nie ma problemu mogę wstawić nagranie przed tym. Pozdrawiam ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, baziu napisał:

Jak widać na nagraniu stałeś, i po chwili zacząłeś strzelać w sweepera oraz mnie. Nie ma problemu mogę wstawić nagranie przed tym. Pozdrawiam ;]]

Proszę zatem nagranie które ukazuje moment przejechania mnie, miało to miejsce dokładnie 4-5 sekund od początku Pana filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, stwierdzam że mogło dojść do złej synchronizacji, u mnie przejechał mnie Pan zabierając mi trochę "HP", niestety dowodu ze swojej "pozycji" nie posiadam, powtórka nie uruchomiła mi się. Broni palnej nie użył bym w stosunku do Pana "od tak". Jednak jeżeli u Pana wyglądało to w taki sposób chciałbym z tego miejsca najmocniej przeprosić za zabicie Pana osoby, jestem w stanie wystosować w Pana stronę rekompensatę w wysokości 5 tysięcy za stracony czas na złożenie skargi jak i powrót do miejsca w którym został Pan zabity. Jeszcze raz najmocniej przepraszam. Z wyrazami szacunku Detective I Kelly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kelly napisał:

Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, stwierdzam że mogło dojść do złej synchronizacji, u mnie przejechał mnie Pan zabierając mi trochę "HP", niestety dowodu ze swojej "pozycji" nie posiadam, powtórka nie uruchomiła mi się. Broni palnej nie użył bym w stosunku do Pana "od tak". Jednak jeżeli u Pana wyglądało to w taki sposób chciałbym z tego miejsca najmocniej przeprosić za zabicie Pana osoby, jestem w stanie wystosować w Pana stronę rekompensatę w wysokości 5 tysięcy za stracony czas na złożenie skargi jak i powrót do miejsca w którym został Pan zabity. Jeszcze raz najmocniej przepraszam. Z wyrazami szacunku Detective I Kelly

Możliwe, że było to spowodowane synchronizacją, lecz dla mnie to wygląda na celowe, patrząc np na to, że ciągle mnie łapiesz na DM za nic. Jeśli chodzi o rekompensatę, to jej nie potrzebuję, ponieważ nie gram dla pieniędzy, niech zarząd wymierzy tobie karę. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, baziu napisał:

Możliwe, że było to spowodowane synchronizacją, lecz dla mnie to wygląda na celowe, patrząc np na to, że ciągle mnie łapiesz na DM za nic. Jeśli chodzi o rekompensatę, to jej nie potrzebuję, ponieważ nie gram dla pieniędzy, niech zarząd wymierzy tobie karę. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Szanowany Panie, jeżeli funkcjonariusz używa broni to ma ku temu powód, zapewniam że nie strzela się do kogoś "od tak" Tym bardziej jeżeli funkcjonariusz jest doświadczony i wysoko postawiony. Ja osobiście pełnię służbę od ponad 2 lat i na pewno nie zaryzykował bym kary frakcyjnej aby zabić Pana bez większego powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin