Drodzy Użytkownicy, Przychodzę dzisiaj do was z informacją, z pełną parą chce nagrywać na YouTube. Miałem całkiem spora przerwę i zaniedbałem swój kanał, ale było to spowodowane kwaratanna u dziewczyny, gdzie nie miałem dostępu do swojego komputera. Postaram się wam wynagrodzić to, z tej okazji organizuje konkurs na serwerze #4life, więcej informacji na kanale. [LINK DO KONKURSU] <-- KLIKNIJ TUTAJ