Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na NexiV/K3rtoz. oskarżony przez Tives


BiznesMenel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @NexiV. @K3rtoz
    Data i godzina zdarzenia: w okolicach: w okolicach godziny 20:55 dnia 03/20/2021
    Pełen opis sytuacji: Mialem dwie udane ucieczki przed SAPD,ani razu nie podałem swoich danych przy tych ucieczkach. Dzień po zostałem aresztowany na giełdzie gdy nic nie zrobiłem,zabrali mnie na parking kazali pokazac swoj dowód tożsamości podałem i zostałem wywieziony do więzienia.Podczas podróży próbowałem pytać skąd to wiedzieli jak zmieniłem skina a danych nie podawałem podczas ucieczki, niestety nie odpowiadali gdy już dowieźli mnie do więzienia odpowiedzieli że robią tylko swoje obowiązki.Nie mam pojęcia skąd znali moje (imię i nazwisko gdy nie jechałem swoim autem,nie podałem go podczas pościgu)
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:Jeśli policjanci będą się wypierać tych zarzutów będę mógł przedstawić logi które mam zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin