Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Błąd] Mumble - Kasztan*


Kasztan*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze. W takim razie objasnie ci o co chodzi. Znaczy powiem ci w przypadku ts3, moze na mumblu jest to samo.

Nie wiem jak to na mumblu, ale gdy na ts3 nie mozna wejsc na kanal (nawet z haslem) po prostu nie ma sie permisji i permisje te musi poprawic osoba zarzadzajaca mumblem. (Znaczy nwm czy na mumblu cos takiego jest, ale na ts3 jak najbardziej.)

Mam nadzieje ze chociaz ciupke, odrobinke pomoge. Jezeli tak licze na like (y) ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. W takim razie objasnie ci o co chodzi. Znaczy powiem ci w przypadku ts3, moze na mumblu jest to samo.

 

Nie wiem jak to na mumblu, ale gdy na ts3 nie mozna wejsc na kanal (nawet z haslem) po prostu nie ma sie permisji i permisje te musi poprawic osoba zarzadzajaca mumblem. (Znaczy nwm czy na mumblu cos takiego jest, ale na ts3 jak najbardziej.)

 

Mam nadzieje ze chociaz ciupke, odrobinke pomoge. Jezeli tak licze na like (y) ! :)

To co napisaleś to wiedziałem już dawno temu. Czekam tylko jak jakiś admin przekaże to RCON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz to ja moglbym to im przekazac, tylko musze miec haslo do kanalu. Albo ja przekaze to adminowi, a admin rconowi ^.^

Nie trzeba, od tego jest administracji poniekąd by pomagała graczom, ale dziękuje za chęć pomocy. 

Proszę o wypowiedź tylko administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin