Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na NoKiller -oskarżony przez ErykKingggg


Mr.DubayShake
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: ErykKingggg
Nick: ErykKingggg
Nick osoby oskarżonej:  @Nokiller

Powód napisania skargi 2 odsiedzenie wpisu w MDT

Dowody 2021-03-06 15:59:42> WIĘZIENIE Nokiller aresztował gracza ErykKingggg [247782] na 20 m. Powód: Odsiedzenie wpisu w MDT.

mta-screen_2021-03-23_17-31-00.png?width

Opis sytuacji: zostałem skazany za MDT 2 razy za błąd policjanta liczę ma rekompensatę lub ukaranie policjanta @Nokiller

                                                                                                                                                                                                                                                                 Ja, ErykKingggg zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez ErykKingggg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie z tej strony Police Officer I Nokiller.
Został Pan wsadzony do więzienia 6 marca za wpis w MDT, a przez ten czas, czyli 17 dni mogłeś otrzymać kolejne wpisy nie tylko ode mnie.
Kolejną sprawą jest to, że Funkcjonariusz Broszko (nie będę go oznaczał bo ta skarga dotyczy mnie, a nie jego) poinformował Pana o tym, że powodem zatrzymania Pana jest posiadanie wpisów.
Czy mógłby Pan wysłać wpisy w postaci logów, jakie przedstawił Panu wpisy Funkcjonariusz Broszko?
Pozdrawiam Police Officer I Nokiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03 po wsadzeniu Ciebie do więzienia usunąłem od razu wpis, który posiadałeś w tamtym momencie.
Druga sprawa chodzi Ci pewnie o wpis, przez który zostałeś zatrzymany przez Funkcjonariusza Broszko to wtedy posiadałeś wpis: [09.03.2021] Ucieczka przed SAPD // Police Officer I Broqq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin