Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych Luxcus


Luxcus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zostałem wpisany na czarną listę komisji spraw frakcyjnych dokładnie 27.06.2020. Było to powodem wpisania napisania podania do innej frakcji na innym serwerze dosyć znanym. Byłem wtedy w Transport Of San Andreas, a podania do innej frakcji było napisanie przed. Tłumaczyłem się przed zarządem ale nie skutkowało. Mam nadzieje ,że po tych wielu miesiącach zostanę zdjęty gdyż mam ponowny smaczek na serwer. To co zrobiłem naprawdę dało mi dużo do myślenia ,że zrobiłem ogromny błąd i mam nadzieję ze go naprawię! Jeśli będą potrzebne screeny o podanie spróbuje wysłać. I jeszcze chciałbym przeprosić frakcję TSA oraz KSF ze zrobiłem taką rzecz.

 

Wszystko wyżej było pisanie z prawdą!

Pozdrawiam Luxcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin