Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na NNiko i Kafara


misiek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zgłosić Skarge na tych  dwóch panów dlaczego ? Powodem jest 0 Rp Na wypadku Opis : odgrywałem Rp utknął mi klocek w krtani a Panowie co tumacze się że na szkoleniach  tego  nie było 0 improwizacji po czym podali mi tlen myślałem że tu ze śkam się ze śmiechu a tu naglę robią bana urazowe po czym odpisałem im że ja umarłem z powodu nie dostarczenia tlenu do organizmu a oni wymyślili sobie złamana ręka i noga po czym poszli dalej itd . Dowody ? proszę o to one http://imgur.com/a/s37fbProszę o surowe ukaranie Pracowników.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napiszę ci że z tego co wiem Kafar jest wyższą rangą odemnie i kazał mi na mm wykonać badania urazowe wykonałem to na jego powiedzenia a z tego co pisze w regulaminie to jest tam napisane słuchać się starszej rangi posłuchałem się i kazał mi zrobić badania urazowe!

Byłeś w SAMD 1 mech to powinłeś wszystko wiedzieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin