Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na TwerkingMaster - oskarżony przez SzybkiTed


SzybkiTed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: TwerkingMaster
  

 Data i godzina zdarzenia: 31.03.2021  11:30
  

 

 Pełen opis sytuacji: Dzień wcześniej to jest 30.03 próbowano zatrzymać mnie do kontroli, jednak się do niej nie zatrzymałem i uciekłem. Gracz TwerkingMaster zanotował wpis na mój nick Ucieczka+DM. Następnie o 11:30 zostałem zatrzymany

do kontroli. Zatrzymałem się i powiedziano mi że mam wpis więc odholowano mój pojazd i wysłano do więzienia na 30minut. Stąd moje pytanie w jaki sposób działa Imersja oraz RP policjantów. Skoro gracz jest wywnioskować imię i nazwisko osoby kierującej pojazdem okolo 200km/h  - i w jakim celu bierze od nas dokumenty podczas zatrzymania skoro odrazu wie kto prowadzi pojazd po nicku. Czy wpisanie w kartoteke po samym nicku nie zachodzi przypadkiem pod MetaGaming?

Chciałbym wyjaśnic tą sytuację, i zapytać czy to normalne? Czy ten wpis był wpisany bezprawnie?
 

 

 Dowód, który to potwierdza całe zajście:  https://imgur.com/1HZWXI5  

 

                                                                                                         

Ja, <SzybkiTed> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

 

Edytowane przez SzybkiTed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II TwerkingMaster, Police Department. 

A więc, co do samego pościgu - pościg był prowadzony przez Ciebie w miarę RP, pomimo niektórych zderzeń z lampą i nie odegraniem tego. Wszystko byłoby w porządku, gdybyś totalnie ominął strefę DM. Przejechałeś przez Nią, dostaliśmy ostrzał od osób trzecich i wyjechaliśmy ze strefy bezprawia wprost za Tobą, później ponownie wróciłeś na Strefę DM. 

Wjazd na strefę DM jest automatycznym odrzuceniem pościgu RolePlay z racji, iż jest to strefa bezprawia. Co do zarzuconych złamanych zasad RP, jak najbardziej by się mogło to zgadzać, ale w przypadku pościgu RP. Z racji, iż mówiłeś o RP, to możemy przyjąć, że nasz radar jak najbardziej może wykryć twoje tablice rejestracyjne, a przez to możemy dojść do danych posiadacza pojazdu. Pojazd należał do Ciebie, więc stąd mamy dane.

Wydaje mi się, że jedynie możemy zaczekać na wypowiedź zarządu.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
Police Officer II, TwerkingMaster

Edytowane przez TwerkingMaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem nie byłem świadomy że wjazd na strefe DM zmienia pod kątem RP pościgu. W każdym razie funkcjonariusz który poinformował mnie o wpisie w kartotece. Poinformował mnie również o tym że wpis jest bezpośrednio na moją osobę a nie na pojazd przez co jest zmuszony zawieźć mnie na więzienie. Co do lamp na swoją obronę po zahaczeniu dawałem wam sekundę na dojazd. :D dodam że funkcjonariusz jadący bullletem nie przestraszył się zderzeń bezpośrednich ze ścianą ponad 200km/h.   PS Tablic nie mam zamontowanych z tyłu pojazdu - a pojazd może być wypożyczony lub przypisany do org.

Edytowane przez SzybkiTed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tablic nie mam zamontowanych z tyłu pojazdu.

W porządku, ale z racji wjechania na strefę DM, nie jest to w tym przypadku ważne. Z powodu braku RP na pościgu, nie patrzymy w jaki sposób możemy wyciągnąć twój nick/twoje dane IC. 

 

Cytat

dodam że funkcjonariusz jadący bullletem nie przestraszył się zderzeń bezpośrednich ze ścianą ponad 200km/h.

Nie jestem w stanie tego potwierdzić ani powiedzieć, że tak nie było bo takiej sytuacji nie widziałem.

Cytat

 W każdym razie funkcjonariusz który poinformował mnie o wpisie w kartotece. Poinformował mnie również o tym że wpis jest bezpośrednio na moją osobę a nie na pojazd przez co jest zmuszony zawieźć mnie na więzienie.

Funkcjonariusz spytał Mnie dzisiaj z rana o sytuację i mu ją wytłumaczyłem. Jak mówię, wpis został nadany z wcześniej wymienionych powodów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin