Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF Cre4tive


Cre4tive
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dniu dzisiejszym (03.04.2021) postanowiłem się pokusić o napisanie wniosku. 
Zostałem zapisany na czarnej liście w lutym 2019 roku będąc we frakcji SAFD. Wtedy o ile się nie mylę frakcję prowadził Sosna. Cała sytuacja była dość dawno i totalnie nie mogę sobie jej przypomnieć, ale wydaje mi się, że zwyzywałem wtedy Zarząd frakcji SAFD za to, że zostałem ukarany. Moje zachowanie było wtedy bardzo dziecinne i sam nie pamiętam z czego ono mogło wyniknąć z powodu upływu czasu. Jeżeli Zarząd SAFD poczuł się wtedy urażony to przepraszam. Chciałbym jeszcze pograć na serwerze lecz uważam, że gra bez frakcji jest zwyczajnie nudna. Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku - obiecuje poprawę i fakt, że taka sytuacja się już nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin