Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Robson002 i Karafik - oskarżony przez kamilXDyou


Zbyszekk*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: kamilXDyou

Login z serwera:  kamilXDyou

Nick osoby oskarżonej: Robson002 i Karafik

Powód napisania skargi: wsadzenie do więzienia

Data zdarzenia: 05.042021r ok 16-17

Dowody: Można w logach sprawdzić dokłądniej 
[2021-04-05 16:56:49] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Robson002.
[2021-04-05 16:56:49] [Output] : Ⓘ Powód: Odmowa przyjęcia mandatu + celowe zabicie sie [utopienie sie]
[2021-04-05 16:56:49] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 51 minut/y.

Opis sytuacji: jechałem kurierką z el quebrados wracałem stamtąd jestem od drugiej strony jak wjeżdża sie do sf mostem popularnym z bramkami no i gościu robson goni mnie radiowozem typ do mnie pisze wsiadaj to by nie robić pdcp pomimo ze mam 10/10 kurierką wpisuje zakonczprace bo jechał i mówił by zjechać a 2 osoby jechały ja i biały premier i nwm do kogo i ten typ mówi do mnie na pm wsiadaj to kończę prace i uciekamy byliśmy w lv  i w julius thruway north jest taka rampa nad autostradą i typ wyskoczył  no i pojechaliśmy potem pod granice mapy nie mając żadnej radioli za sobą i żadnego helikoptera i nagle podjeżdża do nas karafik nie wiadomo skąd wiedział o nas gdzie jesteśmy  to zaczeliśmy uciekać dalej wkońcu ich złapali na moście w strone fort carsom i ich skuwali a ja wyskoczyłem i płynąłem pod wodę no i sie utopiłem i ani nie odegrałem im że podaje im, dowód ani nic mnie nie znali a nikt mnie nie gonił w wodzie no i zrespiło mnie na kurieze i pisze do znajomych z sapd czy jestem poszukiwany czy jak to bedzię wyglądać oni że będę miał  większa kare jak mnie złapią najwyzej wiec jezdzij ostroznie no i jezdze kurierką robię kurs i Nagle wysiadam i mnie do więzienia teleportuje pomimo że mnie nie złapali ;) 

Coś od siebie; Prosił bym o karę dla tych osób oraz ostrzeżenie bo było to wykorzystanie mechaniki gry z ich strony co nie było wcale w stylu Role Play a czystym graniem  oraz chciał bym od pana robsona002 zwrot kosztów kursu kurierem oraz 2k wynagrodzenia które mógłbym międzyczasie zarobić pracując na kurierze w ciągu tych 50 minut ;) 

Dowód na poinformowanie gracza o skardze :
>> Robson002 [488]: skarga leci
>> Karafik [295]: informuje że skarga leci na forum
Do tego dołaczam mapke z trasą pościgu 

 

dddddd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin